Zúčastnili jsme se veletrhu REKLAMA – POLYGRAF 2017

Chcete nahlédnout do světa polygrafie a reklamy? Myslíte si, že za vším stojí jen nějaký plakát nebo propagační materiály? Víc vám napoví tradiční veletrh.

Není snad lepší možnost, jak se dostat do povědomí zákazníků a obchodních partnerů, jako samotný veletrh.

Na ploše cca 6000 m2 se vyjímají stovky vystavovatelů, kteří chtějí ukázat zákulisí i hotové produkty a služby, které se týkají polygrafie a reklamy. A to nejen ukázky českých a slovenských společností, ale i zástupců Německa, Polska, Itálie či Bulharska.

A co přesně takový veletrh obnáší?

Především jde o největší akci svého druhu v České republice, která se koná v Praze. Rok 2017 přinesl dokonce již její 24. ročník.

Zaměření je především na technologie a materiály pro výrobu samotné reklamy, polygrafii, dárkové předměty a mnohé další.

Této akce se pravidelně účastní známé české, slovenské i zahraniční společnosti. Nutné vzpomenout, že naše společnost ZPROGO team s.r.o. opět nechyběla mezi vystavovateli.

Veletrh REKLAMA – POLYGRAF je určen pro návštěvníky, kteří jsou přímo z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a podobně. Rádi si mezi sebou předávají svoje zkušenosti a dovednosti.

Nechybí ani přehlídka IT reklamních předmětů a dárků, které potěší a jsou i praktické. Například USB flash disky, Power banky, USB větráčky a mnohé další.

Jde hlavně o každoroční představení zcela nových trendů, řešení i výrobních postupů ve světě reklamy. Zároveň je veletrh určený i pro samotné nákupy a realizaci dalších obchodních nebo zákaznických vztahů.

Součástí je i zajímavý doprovodný program, který je plný známých a zajímavých osobností. Třeba pro rok 2017 byla zajisté zajímavostí i účast Ministerstva kultury, které hostilo vyhlášení soutěže Kalendáře 2017.

A co jste mohly na veletrhu najít? Tak třeba:

Z oblasti reklamy – signmaking , reklamní a dárkové předměty, podpora prodeje, outdoor, marketingové služby, reklamní služby, média, mediální služby a odborné vydavatelství, kancelářské potřeby a mnohé další.

Z polygrafu – pre-press, tiskové materiály, polygrafickou techniku, materiály a služby, stroje a zařízení atd.

Zajisté vás veletrh i letos překvapil a s hrdostí můžeme říct: „Zúčastnili jsme se veletrhu REKLAMA – POLYGRAF 2017 a děkujeme všem za návštěvu naši expozice.“