REPRODUKTORY s bluetooth

Rádi byste poslouchali rádio, či oblíbené hity kdekoliv a bez toho, abyste sebou tahali celou aparaturu? Praktické reproduktory s bluetooth vám to umožní.

Když se řekne reproduktor, tak si asi každý představí velkou bednu, ze které se šíří zvuk široko daleko. Je potom těžce představitelné, že by takto velké zařízení mohlo být zapojené do mobilního telefonu, tabletu, či notebooku a podobně.

Ani si to představovat nemusíte, protože by to opravdu nebylo možné. Bylo by dost složité nosit s sebou mobilní zařízení, a ještě pořádně velký reprák, který máte zapojený třeba na domácí kino nebo hifi věž.

A právě pro tyto účely přenosu bylo vymyšlené praktické řešení, které si oblíbila spousta uživatelů. Reproduktory s bluetooth.

Malé praktické řešení menších rozměrů, které se bez potíží vejde do tašky, do kapsy i do kabelky. Můžete si je zapojit na mobilní zařízení v autě, na hotelu, v práci, na dovolené a budete moct poslouchat hudbu, rádio, nahrávky, cokoliv si budete přát.

Kromě toho většina umožňuje využití hands-free, takže kromě muziky budete moci vést i hovor bez toho, abyste drželi telefon u ucha.

I na tak malé zařízení je akustika vysoká a užijete si opravdu kvalitní zvuk.

Díky funkci bluetooth nepotřebujete sebou nosit žádné kabely. Stačí mít pouze kompatibilní zařízení, které podporuje tuto funkci, a máte o zábavu postaráno. Reproduktory bluetooth zapojíte k dalšímu zařízení pouze zprovozněním této funkce. U bezdrátového připojené NFC se můžete připojit už na kratší vzdálenost.

Co vás však zaujme navíc, jsou dizajnové prvky. Netradiční tvary, osvětlení, které se spustí při aktivitě. Můžete jej položit na stůl a bude sloužit jako pěkná dekorace. Díky osvětlení v různých barevných verzích si můžete dopřát příjemnou atmosféru ve tmě.

Některé modely ze silikonu mají praktické přísavky, díky kterým je můžete kamkoliv upevnit a užít si ještě větší požitek.

Kromě splnění účelu se hodí i jako velice příjemné reklamní dárky.