USB v podobě větve

Není vám planeta lhostejná? Dbá vaše firma na maximální ekologii? Dejte to svým klientům najevo prostřednictvím originálních flash disků. Tento výjimečný model USB v podobě větve, který je vyroben ze dřeva představuje spojení s přírodou a moderní technologií. Vhodný jako originální dárek pro nadšence životního prostředí.

Reklamní předměty jsou pro každou firmu velmi důležité. Nejenže vám spolehlivě pomohou vyniknout nad konkurencí, ale zároveň si vás díky nim klienti zaručeně zapamatují. A jak dokládá nedávný výzkum, až 83 % zákazníků touží od své oblíbené společnosti získávat propagační předměty. Znáte lepší reklamní předmět pro firmy, než je originální USB flash disk? Dřevěná USB klíčenka je praktickým dárkem pro vaše zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery.

Tento model USB 008MW zdaleka nezaujme jen ekology, nýbrž každého, kdo ocení netradiční a užitečné věcičky. USB v podobě větve především zaujme po designové stránce, jelikož se jedná o ruční práci a každý kus originál. Díky této poctivé ruční práci má každá klíčenka svůj jedinečný tvar. Skvěle se hodí i jako dekorace do domu či do kanceláře. Garantujeme vám, že tento flash disk neskončí u klienta na dně šuplíku.

Pro USB flash disk je rozhodujícím kritériem kapacita. A my vám tento jedinečný reklamní flash disk nabízíme v kapacitě od 128 MB až do 64 GB. Pokud chcete, aby klienti váš USB flash disk velmi rádi používali, doporučujeme vsadit na minimální kapacitu 4GB. Ta odpovídá kapacitě jednoho DVD a je na trhu nejžádanější. Aby mohl naši reklamní „flešku“ využít skutečně každý, podporuje všechny moderní operační systémy.

Branding jedinečného USB flash disku je u nás samozřejmostí. Vaše logo, slogan, název či ornament vám zvěčníme na flash disk pomocí kvalitního laserového gravírování.

Darujte svým klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům praktický a originální reklamní předmět, které jen tak nezahodí. Tento USB flash disk neudělá ostudu po funkční ani designové stránce. Objednejte si náš reklamní flash disk a potěšte své stálé zákazníky a přilákejte nové spotřebitele!