Flash disk s krystalem a 3D laserem, úžasná kombinace

Hledáte praktický dárek pro vaše náročné klienty nebo významné obchodní partnery? Neexistuje lepší volba než reklamní USB flash disk s krystalem. Proč zvolit jako luxusní dárek zrovna flash disk s krystalem?

– Lidé flash disky milují. Až 35 % dotázaných klientů jako propagační předmět nejvíce potěší právě USB.

– Snadno se používají. Zapojíte je do USB portu a je hotovo. Načíst USB klíčenku do počítače tak zvládne skutečně každý.

– Stále se zlevňují. Díky tomu nepotřebujete být miliardáři, abyste si mohli dovolit nákup reklamních flash disků s krystalem ve větším množství.

Tento propagační předmět v sobě ukrývá další a to propagační materiály. Na reklamní USB můžete nahrát firemní brožurky či prezentace, a máte jistotu, že je zákazník hned uvidí.

Podtrženo sečteno, reklamní USB krystal dovede propagovat vaši značku mnohem účinněji než například pero či hrníček. Tyto designy flash disků s krystalem klienti ocení nejen jako praktický dárek, ale také jako stylový módní doplněk, který je opatřen 3D laserem. Jakmile USB zasunete do USB portu, tak se vám logo krásně prosvítí, jelikož flash disk má v sobě LED diodu. Barvy můžete vybírat z několika odstínů bílá, modrá, červená, zelená, oranžová, další barvy na dotaz.

V profesi značí USB krystal profesionalitu a spolehlivost. Je například mnoho fotografů, kteří s těmito klíčenkami prezentují klientům své práce. Nabízíme USB krystal v mnoha různých variantách, od hranatých a čtvercových provedení až po kulaté opracování či třeba tvar diamantu.

Z technického hlediska si naše reklamní flash paměti s krystalem vedou na výbornou. Podporují veškeré moderní operační systémy, a to včetně Mac OS a Linuxu. Vyberte si téměř libovolnou kapacitu USB klíčenek od 128 MB až do 128 GB.

Do krystalu vám 3D laserem zvěčníme vaše logo, slogan či motiv. Kromě toho můžeme laserovat či tisknout i na tělo flash disku, které nabízíme buď kovové či dřevěné.

Propusťte uzdu vaší fantazii a objednejte si originální reklamní USB flash disk s krystalem, který zaručeně podpoří exkluzivitu vaší firmy. Flash disky vyrábíme v minimálním množství 50 kusů. Vyzkoušejte naše služby. Garantujeme spokojenost vám i vašim klientům.