USB stylus

Nebaví vás jezdit prstem po vašem telefonu nebo tabletu? Rádi byste našli jiné vhodné a moderní řešení? Prstem po mapě můžete jezdit originálním stylusem.

Komu z nás se to někdy nestalo? Snažíte se něco vyhledat na svém dotykovém mobilním telefonu nebo tabletu, jezdíte prstem po obrazovce a ta se ani nehne nebo se dostanete úplně jinam, než jste chtěli. Přitom lze na dotykových displejích vyhledávat zcela jinak.

Představte si, jak všichni kolem vás si jdou sedřít prsty, aby něco vyhledali, zatím co vy vytáhnete USB stylus. A v čem tento zázrak spočívá?

Jedná se o moderní, a hlavně multifunkční USB flash disk, který vám kromě datového úložiště poskytne i další vymoženost v podobě stylusu. Stylus slouží jako praktická pomůcka pro ovládání dotykového displeje ať už na mobilním telefonu nebo tabletu.

Uvítáte také různé možnosti provedení jako kovové, plastové nebo v podobě kuličkového pera. Rovněž barvy nejsou pouze v jednom odstínu, ale hned několik, a sice od bílé přes zelenou až po stříbrnou, případně i v dalších barvách dle vzorníku PANTONE.

USB stylus poslouží jako dokonalý reklamní a propagační dárek, na který můžete aplikovat potisk tamponový nebo laserové gravírování. Zvěčníte tak na něj logo vaší firmy a upoutáte pozornost vašich zákazníků a potěšíte svoje zaměstnance.

V sortimentu najdete různé možnosti kapacit od 128 MB až po 64 GB. Také kompatibilitu s různými operačními systémy od Windows98 až po Linux 2.4 a novější verze.

Různé rozměry se přizpůsobí všem taškám, baťohům, kabelkám nebo kapsám na saku.

Nejen, že budete mít vždy po ruce flash disk, ale ještě i praktické řešení pro práci s dotykovými displeji. Uděláte rozhodně skvělý dojem na svoje okolí a podpoříte svoji profesionalitu.

Pokud přemýšlíte, co dát do propagačních nebo vánočních balíčků od vaší firmy, tak USB stylus nemůže v žádném případě chybět.

Potřebu datového úložiště a práci s dotykovým displejem spojit dohromady? Žádné snění, ale příjemná realita.