Fidget Spinner. Hračka, kterou si žádají děti i dospělí

Rádi si hrajete doma, v práci nebo ve škole? Je to tím, že prožíváte stres nebo se nudíte? Potřebujete mít pořád něco v rukou? Hrajte si s Fidget Spinnerem.

Stres nebo dlouhé chvíle jsou běžnou součástí života dospělých i dětí. Když taková situace nastane, tak si každý snaží najít na zpříjemnění nebo zahnání to svoje. Někdo si začne kousat nehty, někdo klikat perem, další si kroutí konečky vlasů a mnozí bubnují prsty do stolu.

Děláte to také a rušíte tím nejen sebe, ale i ostatní?

Je na čase s tím něco udělat a věřte, že se vám to bude líbit.

Na trhu je totiž velice praktická hračka, která je určena nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jmenuje se Fidget Spinner. Jde o jakousi pomůcku právě pro lidi, kteří mají problém se soustředěním, jsou ve stresu, nudí se nebo trpí hyperaktivitou.

Vzhledem se jedná o trojzubé kolečko z kovu nebo plastu, které má v sobě kuličková ložiska, kterými jde mezi prsty otáčet. Může mít různé provedení a barvy. Tyto jemné vibrace uklidňují a pomáhají se soustředit. Antistresová hračka, která měla být původním záměrem pomůckou pouze pro autistické děti, děti trpící formami ADHD a hyperaktivity.

Jaké výhody přinese Fidget Spinner vám?
– zbavíte se zlozvyků jako kousání nehtů, krocení konečky vlasů, klikání perem atd.
– nebudete více rušit sebe ani okolí
– zvýší se vaše soustředěnost
– přestanete mít problém s navazováním konverzace
– uklidníte se při stresu
– zaženete nudu
– můžete Fidget Spinner nosit s sebou úplně všude

Bude vašim nejlepším přítelem v práci, doma, na schůzkách, ve škole, v dopravním prostředku, při učení, sledování televize i čtení.

Negativní stres neboli distres, často provází řada různých projevů, které ne vždy jdou kontrolovat. K tomu patří vrtění a již několikrát zmíněné cvakání tužkou, kousání nehtů a podobně.

Fidget Spinner dokáže pomoci zvládat jakékoliv stresové situace bez toho, abyste se při nich stali obětí veškerých rušivých zlozvyků. Postupně všechny odbouráte a budete si už jen pouze hrát s trojzubým kolečkem, které je nenápadné a nezpůsobuje žádné rušivé elementy.

Antistresové hračky jsou jednou z účinných metod pro zvládání stresu a zvýšení pozornosti. Pořiďte si je i vy a váš život se stane klidnějším.