USB s epoxy samolepkou

Firem přibývá a konkurence se stále zvyšuje. Proto je důležité vymýšlet nové způsoby, jak vyniknout na trhu. Proto přijdou vhod dárkové předměty, kterými potěšíte vaše klienty.

Propagační USB flash disk jim bude v každodenním životě velkým pomocníkem. S úložištěm nad 4GB je ideální pro ukládání filmů. Menší úložný prostor lze využít jako přenositelnou hudební knihovnu nebo úschovnu fotek či dokumentů. Data bezpečně zachová po 10 let. Po zasunutí flash disku do zařízení se navíc může spustit libovolný program či soubor – třeba prezentace vaší nové řady produktů.

Moderní USB, jako je model 004MEPO, přenášejí data rychlostí až 10GB/s. Jsou 16x svižnější než SD karty, proto si je mnoho uživatelů nemůže vynachválit!

Řada úspěšných firem zjistila, že flash disk je ten nejlepší dárek pro zákazníky, zaměstnance i významné obchodní partnery. Abyste se odlišili a klienty zaujmuli ještě více, vyberte si z modelů s otočnou krytkou, které patří mezi ty nejoblíbenější. Nemají víčko, které se dříve či později ztratí, ale přesto je jejich konektor stále chráněn. Tento model navíc vyzařuje příjemné LED světlo, díky kterému se ani v noci neztratí.

Na kvalitní USB 004MEPO si můžete nechat zvěčnit logo či jakýkoli obrázek dvěma moderními metodami: laserovým gravírováním a technologií epoxy. Její předností je dokonalá přilnavost na plastovém i kovovém povrchu. Samolepky epoxy jsou zalité v průhledné pryskyřici a vytvářejí tak dokonalý 3D efekt, který osloví i náročného klienta a všímavého obchodního partnera.

Poskytujeme vám širokou nabídku barevných provedení. Aby reklamní USB zaujmula na první pohled, měla by její barva ladit s hlavní barvou zvoleného motivu.

Produkt je vyroben z kvalitního plastu, aby byl cenově dostupný a šetřil váš firemní rozpočet. Konektor, bez kterého je „fleška“ jen bezcenné těžítko, chrání krytka z kovu.

Flash disk podporuje všechny starší i moderní operační systému včetně Mac OS a Linuxu. Spolehlivě tak bude fungovat na všech počítačích i noteboocích.

Je dost velký na to, aby ho klient neztratil. Zároveň dostatečně malý, aby se dobře vešel do každého prostoru – třeba malé kapsy. Díky kompaktním rozměrům se hodí i pro profesionální firemní prezentace.

Do konce roku bude na světě uloženo zhruba 163 000 000 000 000GB. Těch pár megabajtů, tvořících vaše propagační materiály na „flešce“, se v takovém moři dat lehce ztratí. Naopak úspěch, který přinesou vaší firmě, nepřehlédnete. Praktický flash disk jí pomůže vybudovat dobré jméno, udržet stávající zákazníky a přilákat nové. Nevěříte? Objednejte si třeba jen 50 kusů na zkoušku a uvidíte výsledek.