USB NOČNÍ LAMPIČKA

Usínáte při práci, studiu nebo hned po večeři? USB LAMPIČKA 001NLZ vás zaručeně probere. Až se vám začnou klížit víčka, stačí se podívat na svítícího superhrdinu a hned získáte energii. Designu se skutečně meze nekladou. Můžete sdělit světu svůj názor. Na vašem nočním stolku může zářit znak hnutí či směru, ke kterému se hlásíte. Design si můžete nechat vytvarovat i do podoby loga vaší firmy. Můžete tak zvýšit její prestiž a zaujmout nové klienty.

Lampička s motivem na míru je skvělý dárek. Produkt si můžete přizpůsobit vaší představě „od hlavy až k patě“. Váš vzkaz či motiv můžeme zvěčnit i na dřevěný podstavec, a to buď potiskem, nebo laserem. V obou případech vydrží v nezměněné podobě stejně dlouho jako podstavec z voňavého bukového dřeva.

Uvnitř lampičky se schovává kvalitní Li-ion článek o velikosti 500mAh. Díky tomu ji můžete nechat více jak 33 hodin bez zdroje. Poté ji jednoduše dodáte šťávu z Power banky, počítače, notebooku nebo jiného zařízení, které máte zrovna po ruce.

Ačkoli se hodí každému, nejvíce ji oceňují maminky školáčků. Nad učebnicí vydrží neposeda hned déle, když se na něm bude zubit třeba roztomilý svítící dinosaurus. Teplý odstín světla mu navíc zahřeje duši, navodí pocit pohody a umožní se uvolnit. Lampička tak nejen skvělým designovým doplňkem, ale i pomocníkem pro relaxaci. Uvidíte, že se s ní co nevidět „skamarádí kdokoliv“.

Podle potřeb si volíte intenzitu světla. Potřebujete se soustředit na práci? Nechte lampičku se pořádně rozzářit. Vidíte dnešek už jen na přečtení stránky vaší oblíbené knihy? Slabé světlo dá vašemu tělu signál, že se blíží čas snů a připraví ho na kvalitní, nepřerušovaný spánek.

Svítící část je z kvalitního akrylátu, který snese až 10x horší zacházení než sklo. Své místo proto kouzelná lampička najde i v tak rizikovém prostředí, jako je třeba dětský pokoj. Zde dovede úspěšně čelit kostičkám stavebnice, které na ni malý nezbeda občas „omylem“ hodí. Pokud ji přece jen úspěšně zničí, rozpadne se jen na pár velkých tupých kusů, o které se dítě nemůže pořezat. Lampička proto vyniká svou bezpečností. Navíc je lehká „jako pírko“. Váží až o 50 % méně než klasické skleněné lampičky. Doslova na malíčku ji tedy můžete přenést, kamkoli potřebujete.

Moderní „LEDky“, kterými je vybavena lampička 001NLZ, ve všech ohledech předčí staré kolegyně zářivky. Jsou až o 88 % úspornější, a navíc podle výzkumu vydrží průměrně až šest let. Není divu, že zažívají obrovský boom. Zatímco v roce 2016 utratili Američané za LED žárovky 26 miliard dolarů, roku 2022 to má být až 54 miliard.

LED lampička je důležitou součástí interiéru a bude všem hostům na očích. Proto se vyplatí věnovat pozornost jejímu designu. Ať už ji vybíráte do domácnosti, hotelu nebo firmy, kvalitní USB noční lampička na podstavci z tvrdého buku vám rozhodně neudělá ostudu. Když pro ni navíc vymyslíte neotřelý motiv, který vykouzlíme přesně podle vašeho přání, máte recept na kvalitní lampičku, jež si zamilujete.

Propusťte uzdu své fantazii a nechte si vytvořit USB lampičku na zakázku od naši společnosti.