USB panáčci

USB ve tvaru panáčka? To není jenom sen, ale skutečnost. Tato technologie je patentovaná a prověřená, panáček může být dle vašich představ a přání!

Máte smysl pro humor a pro kreativitu? Líbí se vám odlišné věci a máte rádi v každém směru novinky? Baví vás veselá forma běžných věcí? V tom případě si hned zamilujete USB flash disky, které jsou ve tvaru panáčků. Panáčka si můžete zvolit podle svého výběru!

Jedná se o klasické USB, které napojíte do jakéhokoliv počítače, notebooku a mnoha dalších zařízení. Ovšem toto je v něčem výjimečné, a to v provedení! Originálního panáčka jen tak někde neuvidíte. V dnešní době se běžně používají i do autorádií, kde si pustíte své vlastní písničky, používají se na přenos dat a dalších informací. Mohou mít různou kapacitu. Běžně bývá kolem pár GB, ale zde si můžete vybrat i menší nebo velké kapacity. Již od 128 MB. Velikosti se pohybují: od 128MB až po neuvěřitelných 64GB. To už je pořádná nálož dat.

Zajímavý design se hodí jako propagace, ale také jako dárek. Pořídit je můžete jen tak někomu pro radost. Jsou originálním reklamním dárkem. Darovat je můžete svým obchodním partnerům. Vybrat si můžete velikost i typ USB panáčka! Zapadne do jakéhokoliv oboru. Vyberte si podle zaměstnání, jaké si zvolíte provedení postavičky. Panáček může představovat obor, ve kterém pracujete. Dokonce se můžeme řídit i dle vašeho konkrétního návrhu. Přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Chcete překvapit své zaměstnance výjimečným dárkem na Vánoce? Pak vyzkoušejte tuto neobvyklou formu, která jistě každého potěší. Můžete si nechat navrhnout různá provedení. Panáčci se dají obměňovat podle profese, nebo podle vašeho přání. Každý bude mít z podobného dárku radost, protože jde o věc, kterou i nadále využije. Proto se jedná o velmi výhodný reklamní tah, který navíc upoutá pozornost.

Samozřejmostí je tištění loga na panáčky. Vyberte si svou postavičku, která může představovat maskota, uniformu, zaměstnání, nebo jenom probíhající akci. Santa na Vánoce? To bude originální dárek, navíc v hezkém balení, který může být skvělou novou propagací, nebo může jako malý vánoční dárek potěšit vaše zaměstnance.

USB panáček je navíc z plastu, takže se při běžném nárazu neponičí, ani se jen tak jednoduše nepoškodí, což je velkou výhodou. Jaká bude vaše volba? Vytvoříme spolu zástup krásných sestřiček v růžovém a pár sympatických doktorů, kteří budou vše pozorovat z dáli? Nebo to budou elektrikáři, kteří tvrdě pracují? Či snad policisté, kteří budou chránit náš zákon? I malý panáček k tomu může dopomoci, protože díky přenosu informací nám může pomáhat jak v zaměstnání, tak bude skvělým pomocníkem i při soukromé zábavě. USB jsou moderní, sympatické, malé a populární. Navíc jde o léty prověřené zařízení, které můžete využít kdekoliv. Už se nemůžeme dočkat, až nás svou představou překvapíte!