USB flash disk ve tvaru klíče

USB flash disky jsou velice moderní a populární. Každý z nás zná běžné typy, ale co když chcete něco originálního? USB ve tvaru klíče? Potěší každého!

Reklamní USB flash disky ve tvaru klíče jsou velice příjemnou změnou. Vytváří efekt klíče, a proto je jejich celkový vzhled populární. Velikostí se podobá běžnému klíči, který máte připevněný na svazku. Stačí ke svým klíčům přidat i tento a už nikdy nebudete muset svůj USB flash disk hledat po kapsách nebo po kabelce. Jednoduše jej budete mít vždy u sebe. Velice praktické řešení. USB flash disk je tenký a je srovnatelný s běžným klíčem.

Modely USB klíčů si můžete vybírat z dané nabídky. Ovšem v případě, že byste toužili po něčem výjimečném, neváhejte nás kontaktovat. Jistě pro vás najdeme optimální řešení a najdeme nový design USB flash disku ve tvaru klíče.

Elegantní řešení pro náročné klienty.
USB ve tvaru klíče vypadá stylově a moderně. Díky kovovému materiálu, z něhož je klíč vyroben, můžeme na daný klíč použít pro aplikaci loga laserové gravírování. Na klíč, který je z kovu se dá také cokoliv natisknout. Aplikovat potisk můžeme jak zepředu, tak i ze zadní strany. Můžete mít něco jiného na přední straně a něco jiného na zadní. Obě se dají dobře potisknout nebo laserově gravírovat.

Nechte vyniknout zaměření vaší společnosti díky praktickému a prvotřídnímu designu klíče. Hodí se pro automobilové závody, pro podnikatele v průmyslu, ale i pro běžnou administrativní činnost. Každý si v něm najde zalíbení!

Skvělý dárek pro vaše zákazníky nebo zaměstnance. Jistě budou rádi, když budou moci využít takovýto praktický dárek v zaměstnání, nebo v soukromí. Zvolte logo vaší firmy či slogan a můžete z malého dárku udělat originální reklamní tah, který zaujme. Je praktický, malý, moderní a vyrobený z kovu, což značí o jeho kvalitě.

Zahajte reklamní kampaň tím, že pořádně zatřesete klíči. Své obchodní partnery i budoucí zákazníky překvapíte a potěšíte. Klíče se snažíme nikdy neztratit, takže máte jistotu, že i tento budeme mít pevně připevněný na svém svazku a flash disk už nikdy nebudete muset hledat.