USB na míru pro slovenský Marius Pedersen

Dánskou společnost Marius Pedersen jistě všichni znáte. V ČR se objevila v roce 1990. Během krátké doby se Marius Pedersen stala špičkou na českém trhu v oblasti s odpadovým hospodářstvím. Kromě toho se specializuje i na kompletní řešení pro obce v oblasti údržby veřejných prostor (např. údržba zeleně, veřejného osvětlení a veřejných komunikací). Marius Pedersen je solidní společnost, která se řídí zásadami ekologie a udržitelného rozvoje. Na Slovensku Marius Pedersen poskytuje služby pro více než 4 tisíce podnikatelských subjektů, 400 měst a obcí a 1 milion obyvatel.

Naše společnost úspěšné realizovala zakázku pro slovenský Marius Pedersen. Byl nám svěřen úkol výroby propagačních USB flash disků v 3D designu. Každý flash disk měl vypadat jako věrná kopie nákladního vozu ROTOPRESS, ke kterému měl být navíc připevněn přívěšek na klíče.

Věděli jsme, že to nebude snadný úkol, ale vzhledem k naši 22 leté zkušeností s výrobou IT reklamních předmětů, šli jsme do toho. Od slovenského Marius Pedersen jsme si nechali zaslat podklady (logo a fotografie) abychom mohli vytvořit jedinečný design flash disku.

Jako u každého našeho klienta jsme při výrobě postupovali s maximální opatrností. Brali jsme maximální ohled na to, abychom vytvořili dokonalou repliku z dodaných fotografií. Výsledkem byla nová řada originálních flash disků přesně podle přání klienta. Každé naše USB obsahuje originální čip značky SAMSUNG. Proto jsme mohli jako i u ostatních klientů garantovat vysokou kvalitu originálních USB flash disků. Zakázku jsme navíc jako vždy splnili s předstihem.

Slovenský Marius Pedersen se zařadil na seznam významných klientů, pro které jsme realizovali vyrobu originálních IT předmětů na míru.

Výrobu originálních IT předmětů jsme realizovali pro řadu významných společností. Mezi ně patří například Vodafone, Reebok, České dráhy, HP, Škoda Auto a další. Kvalitu našich služeb dokládá i prestižní GOLD CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST – maximální záruka spokojenosti klienta.

Pokud máte také zájem o výrobu originálních IT reklamních dárků na míru, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme výrobu jedinečných flash disků, power bank, video bookletů, USB lampiček atd.