POWER BANKA na míru, unikátní dárek

Hodiny přemýšlíte, jak efektivně vyzdvihnout vaši firmu nad konkurencí? Jak se dostat do popředí zájmu? Jak zajistit, aby vás zákazník vyhledal a rád se k vám vracel? Už se nemusíte trápit, právě jste našli řešení.

Zaujměte vaše zákazníky Power bankou s originálním vlastním designem v 2D nebo 3D provedení. Tento praktický a originální dárek vaši klienti určitě ocení a budou velmi rádi používat. Garantujeme vám, že naše Power banka s neotřelým designem neskončí na dně šuplíku. Technika nám usnadňuje život na každém kroku, otevírá nám dveře k neuvěřitelným možnostem a zážitkům.

Co to vlastně je Power banka?
Jedná se o záložní mobilní zdroj energie, který spolehlivě nabije přenosné zařízení jako mobilní telefony, tablety, čtečky až po fotoaparáty a notebooky. Power banka nemusí být připojená do elektrické sítě, takže se jedná o ideálního parťáka na cestování a život v pohybu. Jakmile se na chvíli usadíte, Power bance dodáte šťávu jednoduše ze zásuvky nebo z USB portu.

Výrobu našich Power bank jedinečného designu realizujeme v 2D i 3D provedení již od 100 ks. Naši zakázkovou výrobu Power bank členíme do 2 kategorií:
2D design – Levnější a jednodušší varianta, kdy má Power banka tzv. 2D reliéfní tvar. Váš požadovaný design Power banka získá vytvarováním do stran a vlisováním designu z vrchu. Z horní a dolní části zůstává tělo Power banky rovnoběžné.
3D design – Dražší varianta, která však stojí za to. Power banka může mít tvar, jaký si jen vysníte. Chcete, aby se navlas podobala vašemu maskotu nebo oblíbenému produktu? Není problém! Existuje jediné omezení a to, že do těla Power banky se musí vejít baterie ve tvaru kvádru.

Power banky získávají čím dál větší popularitu. Podle výzkumů vzroste do roku 2022 roční obrat s Power bankami až na 560 bilionů českých korun. Naše Power banky na zakázku se vyrábí z kvalitního měkčeného PVC.

Co musíte udělat, aby vaše firma obdržela tyto Power banky s neokoukaným designem? Je to velice snadné. Stačí nám zaslat vaši představu, fotografii, logo a zpracujeme vám grafický návrh zcela ZDARMA. Ať už zvolíte humorný motiv, známou postavičku nebo vaše logo, zaručujeme vám, že vaši klienti si naši Power banku oblíbí.

Dle zkušeností zákazníků vám doporučujeme při navrhování vlastního designu vsadit na menší rozměry. Díky tomu snížíte hmotnost Power banky, což ocení především zákazníci, kteří chtějí vaši Power banku využívat pro cestování.

Chytří podnikatelé vědí, že originální a praktický dárek zaujme spotřebitele a pomůže firmě vybudovat stabilní brand. Objednejte si naše Power banky s vlastním designem a přesvědčte se sami!