USB kuličkové pero

USB flash disk ve tvaru kuličkového pera můžete kdykoliv zapojit do svého počítače a přenést jakékoliv informace.

Skvělá propagace firmy! Dá se použít jako reklamní dárek pro obchodní partnery, nebo jako reklamní předmět, který ukrývá potřebné informace uvnitř. Stejně tak si můžete vybrat originální styl!

Nechcete ztrácet čas hledáním USB flash disku na stole, v šuplíku, v kanceláři, nebo po kapsách či po velkých a nepřehledných kabelkách? Pak mějte svůj USB flash disk neustále při ruce. Ptáte se, jak to jde zařídit, abyste jej měli pořád opravdu při ruce? Právě pomocí kuličkového pera, který budete mít běžně na stole mezi psacími potřebami. Využití je nejenom v administrativě, ale také ve všech kancelářích. Kdekoliv na pracovním stole můžete mít tuto malou pomůcku, která skýtá ještě něco navíc. Kuličkové pero a USB v jednom!

Běžní uživatelé mají na stole vždy kvalitní a krásné pero. Toto kuličkové pero bude naprosto výjimečné, skýtá totiž ještě i USB flash disk! Vždy jsou originální a splní vysoké požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Vkusné, moderní a máte to dva v jednom! Praktické psací pero s USB flash diskem uvnitř. Prosté a velice chytré. Už se nemusíte dívat po stole a po šuplících, kde máte nějaký flash disk, jedním tahem rozděláte propisku a můžete kopírovat a přenášet data a další informace.

Nástroj, který můžete použít hned dvakrát a pokaždé úplně jiným způsobem! USB propiska v sobě může ukrývat i spoustu dalších drobností, kterými potěšíte budoucí majitele. Uvnitř pera se může ukrývat nejenom USB ale také laserové ukazovátko, světlo nebo stylus, který se používá pro ovládání dotykového displeje mobilního telefonu nebo tabletu.

Kreativní pero, které ještě více získá na své atraktivitě! Už nikdy nebudete chtít pero pustit z rukou. Povrch reklamních kuličkových per může být z plastu nebo ušlechtilého kovu.

Nenašli jste to, co byste očekávali? Pak nás kontaktujte a my vás najdeme jiné vhodné řešení. Typ propisky s USB je však novinkou, kterou mnoho lidí nezná, a proto ji jistě ocení. Uvítejte i vy podobnou pomůcku při své reklamě nebo propagaci. Obyčejná pera však dlouho nevydrží a následně jakmile dojdou, putují do koše. V tomto případě však v koši nikdy neskončí, protože si je každý nechá kvůli jejich zabudovanému USB flash disku. Proto vaše reklama, kterou si můžete nechat na kuličkové pero napsat, bude dlouhotrvající a díky tomu bude mít účinek.

Už nemusíte klienty zaplavovat brožurami a tištěnými katalogy. Ve spolupráci s moderními technologiemi takto chráníme také naše lesy. Tištěných materiálů bývá velmi mnoho, a většinou skončí v koši. Ovšem v posledních letech se postupně přechází na formy přenosu dat pomocí mobilních aplikací a také flash disků.

Nemějte jen běžný dárkový předmět, ale propagujte něco výjimečného. Reklamní maličkosti a drobnosti na propagaci používáme denně, vy však budete mít jistotu, že vaše propiska jen tak v koši neskončí, ale že ji lidé budou používat rádi.