Nevíte si rady co na Vánoce?

Blíží se Vánoce a přemýšlíte o vhodných pozornostech pro blízké, zaměstnance, či obchodní partnery? Něco, co potěší a zároveň je praktické? Co USB flash disk s vánoční ozdobou?

Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce a také časem, kdy jeden druhého potěší dárky. A to se děje nejen v rodinách, ale také ve firmách, které se snaží tímto způsobem poděkovat svým zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům.

Nestačí jen poslat novoroční přání, to přece dělá každý. Chce to ještě nějaký dárek, který nejen potěší, ale také bude použitelný denně. Máme pro vás řešení, kterým Vánoce zvládnete hravě.

Pokud chcete být originální a portfolio dárků rozšířit, tak dejte na jedinečné a oblíbené USB flash disky s vánoční ozdobou. Jedná se o praktický dárek, který dnes využívá téměř každý a vždy se hodí, když je po ruce. A když jsou Vánoce, tak je pro ně typická vánoční výzdoba, bez které by neexistovalo kouzlo Vánoc.

Skleněný USB flash disk v kombinaci s vánoční ozdobou je nejen originální, ale také exkluzivní dárek, který potěší každého. Vánoční ozdoby si můžete nechat vyrobit dle firemních barev v odstínu PANTONE již od 100 kusů.

Jeden originální set obsahuje 4 kusy skleněných vánočních ozdob a 1 kus USB flash disku o velikosti paměti 8GB. Výběr povrchu je na vás a může být matný nebo lesklý. Skleněné vánoční ozdoby jsou tradiční a zcela originální o průměru 8 cm. Nejen, že jsou ručně foukané, ale také ručně malované a zdobené moderním stylem zvířátek jako jsou sovičky nebo ptáčci.

Set, kterým rozhodně nikoho neurazíte, ale naopak velice potěšíte a váš dárek bude na Vánoce zdobit nejednu domácnost nebo firmu, a ještě budou i po Vánocích používat vámi darovaný USB flash disk. Nejen, že odměníte a potěšíte svoje klienty a zaměstnance, ale zároveň si uděláte příjemnou reklamu.

Pokud jste doposud přemýšleli, jak na Vánoce všechny potěšit, tak exkluzívní vánoční set v okouzlujícím dárkovém balení, na kterém může být nejen vánoční design, ale také vaše logo, vám čas na přemýšlení ušetří.

Připravte sobě i okolí ty nejkrásnější Vánoce.