USB kabel na zakázku

USB kabel s originálním vlastním designem. Nechejte si zviditelnit logo vaší firmy, značku či cokoliv dalšího na USB kabelu. Úžasná NOVINKA moderního světa. Takovýto produkt vám nemůže nikdo převzít a každý pozná, kdo jej nechal vyrobit. Skvělé jako forma propagace nebo jako užitečný technický prvek.

Jedinečná možnost, jak zábavným a originálním způsobem zviditelnit vaši značku. USB kabel na zakázku se řídí dle požadavků našich klientů. Chcete svou firmu ještě více zviditelnit? V tom případě využijte tuto jedinečnou možnost! Na USB kabel můžete nechat navést své vlastní logo, název nebo značku. Jedinečný a zábavný způsob, jak se lidem dostat ještě více do podvědomí. Buďte originální, buďte IN a vyplatí se vám to.

Tělo USB kabelu vám plně přizpůsobíme na míru. Dle vaší představy vám zpracujeme grafický design v 2D nebo 3D designu. Výrobu realizujeme již od 100 kusů. USB kabely mohou být v barevném provedení. Vyrábíme klasické bílé a černé, ale máme rádi i ostatní barvy a jsme velice variabilní, co se týče přání zákazníků, a proto se snažíme vždy vyhovět a splnit vám i jiné požadavky na ostatní barvy. Díky tomu může být USB kabel ještě v barvě zelené, červené, žluté nebo modré.

Nechejte si vytvořit jedinečné dílo na zakázku. Můžete to pojmout vesele a hravě, například udělat každý kabel jinou barvou, nebo naopak seriózně a využít pouze jedné nebo dvou barev, které ladí s logem vaší firmy.

USB kabel v dnešní době potřebujete ke všemu.

Zajímá vás, jak se takový USB kabel vyrábí? Motiv je plně probarven a pod velkým tlakem se vstřikuje do podkladového materiálu. Na každou barvu se musí vyrábět vstřikovací forma. Tato úžasná technologie výroby je velmi ojedinělá a produkty originální. Motiv na povrchu je plastický. USB konektory dneska potřebujeme téměř ke všemu. Jděte do toho s námi a nechejte si podle vlastních představ vytvořit jedinečný USB kabel na zakázku.

Právě detaily dotváří celek. Tyto produkty se skvěle hodí jako forma propagace. Můžete je také využít pro své zaměstnance. Zviditelníte svou firmu opravdu originálním způsobem. Každý prvek je pro podnikání důležitý. Pokud hledáte jedinečnou formu, jak si zajistit úspěch, vyzkoušejte originální USB kabel. Již od 100 kusů za báječnou cenu můžete mít vlastní USB kabel na zakázku, dle vašeho návrhu a vašich osobních či profesionálních představ.

K dispozici je toto složení konektorů:
– 4 ks: USB, iPhone 4, iPhone 5/6/7, micro
– 5 ks: USB, iPhone 4, iPhone 5/6/7, micro, mini