USB ECO

Chcete žít moderně, ale zároveň ekologicky? Používat moderní techniku a příslušenství a jít ruka v ruce s přírodou? Začněte s ekologickými USB flash disky.

Zajisté jste se setkali již s mnohými technickými vymoženostmi, které přinesly do vašeho života komfort, užitečnost, usnadnění práce i běžného života a mnoho dalších kladů.

Najednou vám je všechno vzdálené mnohem blíž, než kdysi a zvyknout si na moderní život plný vymožeností je snadné. Čas od času však určitě i vás napadne myšlenka, jestli je to všechno v souznění s přírodou, jestli není kolem vás až moc moderního a málo přírodního.

Co byste řekli USB flash disku z recyklovaného plastu, papíru či korku? Nebo počítačové technice či autu z ekologických materiálů? Asi to vyvolá úsměv na tváři a představa téměř nemožná. Ale doba pokročila natolik, že je jen otázka času, kdy přijde na trh i novinka v takové podobě.

A jedna taková už dokonce je zde. I když možná ještě nemáte doma dřevěnou televizi nebo počítač, tak můžete mít papírový, korkový nebo plastový flash disk, tedy USB ECO.

Žádná legrace, ale příjemná realita, díky které si můžete ponechat moderní a často používaný flash disk a zároveň používat záležitost, která myslí i přes veškerou modernost a pokročilost na souznění s přírodou.

USB ECO je skvělý reklamní prostředek, který upoutá vaše zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance a nenechá lhostejnými ani konkurenci. Výrobek z ekologických materiálů jako papír, korek nebo recyklovatelný PVC plast.

Kromě zajímavosti materiálů přináší také zajímavé dizajnové varianty, díky kterým si ten svůj ekologický flash disk najde každý.

Například klasická varianta z recyklovatelného PVC plastu s kovovou krytkou, korkový materiál v kombinaci se sklem a máte flash disk v podobě zátky od vína ve skleněné láhvi nebo i v jednoduchosti je pořád krása a na první pohled vidíte před sebou obyčejný korek, ale přitom jde o moderní flash disk. Nebo pro finanční poradce či bankovní specialisty je vhodným dizajnem kreditní karta atd.

A aby toho nebylo málo, tak díky technologii tamponového tisku či laserového gravírování, můžete na těchto skvostech mít třeba logo firmy.

Skvělé řešení pro reklamu, propagaci, odměňováni zákazníků i zaměstnanců.