USB AQUA nabíječka

Hledáte pro svoji firmu vhodnou prezentaci či propagaci produktů a služeb? Chcete svoje zákazníky, zaměstnance, obchodní partnery, ale i konkurenci překvapit něčím neobvyklým a zajímavým? Dokonalou reklamou i dárkem pro vás může být USB AQUA nabíječka.

Reklama je bez pochyb důležitou součástí každé firmy či podnikání a zajisté si ani vy nechcete nechat ujít jedinečné příležitosti, jak být o krok napřed před konkurencí.

Kvalitní a zajímavá prezentace vaší firmy stojí za investici a nejen zaujme, ale také potěší a najde i svoje praktické využití. Ať už chcete odměnit svoje zákazníky či zaměstnance nebo se prezentovat na veletrzích či připravit zajímavé vánoční dárky a podobně, vhodným tipem pro vás může být USB AQUA nabíječka.

Už z názvu vyplývá, že jde o něco neobvyklého a zajímavého a že pro reklamu, dárek či prezentaci by to mohla být skvělá volba. A to se vším, co k tomu patří, takže i s logem vaší firmy, textem, obrázkem, jednoduše čímkoliv budete chtít.

Jde o moderní a praktické řešení nabíječky, kterou denně využíváte pro svoje mobilní telefony, tablety, navigace či MP3 přehrávače. Musíte jí nosit všude sebou, abyste nepřišli o komfort vašich elektronických zařízení. A vytáhnout na stůl nabíječku, která je zcela jiná a doslova rozkošná, tak tomu se říká zaujmout pozornost.

V tomto případě na vás čeká barevné zařízení s dvěma USB porty v originálním provedení. Uvnitř se totiž nachází tekutina a v ní plovoucí předmět. Tekutina může mít barvu dle vašich požadavků a plovoucí předmět obsahovat třeba logo vaší firmy, text, obrázek prostě cokoliv budete chtít.

I přímo na povrch nabíječky lze aplikovat potisk dle vašich požadavků, a ještě víc zdůraznit, která firma tak originální předměty rozdává. Potisk je k dispozici tamponový.

Hlavní část nabíječky je z PVC plastu, průhledná část, ve které je barevná tekutina je z akrylátu a plovoucí předmět je polyresin. PVC plast je v provedení bílé nebo černé barvě.

Zkrátka jde o jedinečný model, který strhne na sebe pozornost jen v dobrém slova smyslu a každý si řekne: „To musím mít!“