USB kreditní karta s otvírákem

Potřebujete ustavičný přenos dat, která potřebujete k práci či k běžnému životu? Nebo chcete něčím příjemným a praktickým překvapit svoje zaměstnance, klienty či obchodní partnery? Potom vás zajisté již na první pohled zaujme USB kreditní karta s otvírákem.

Máte rádi všechno nové, neobvyklé a zároveň praktické? Pracujete s počítačem a úschova dat je pro vás prioritou? Chcete si udělat kvalitní reklamu a propagaci firmy? Pro všechny záležitosti můžete využít kvalitní, originální a praktický flash disk USB kreditní karta s otvírákem.

Jedinečný design, který zaujme již na první pohled. Ve vaší kabelce, baťohu, na stole nebo v kapse u kalhot se určitě neztratí tento praktický USB model.

Řešení, které byste zrovna u tohoto produktu nečekali. Zatím co důležitá data, filmy, písničky, fotografie a podobně budete mít vždy po ruce, ještě se nebudete muset stydět nechat jej ostatním na očích. A když vás při práci chytí žízeň, tak není problém si otevřít láhev s něčím dobrým k pití.

Kromě toho jde o unikátní řešení USB disku, který skvěle poslouží i jako firemní reklama či propagace. Můžete jej využít jako dárek pro svoje podřízené nebo věrné klienty či překvapit obchodní partnery, ale také konkurenci. Praktický a zároveň designově přitažlivý dárek vždy potěší a mile překvapí.

A aby toho nebylo málo, tak jej máte možnost oživit ještě vlastním designem formou špičkové technologie ofsetového tisku v barevnosti CMYK.

Výsledek opravdu stojí za to, protože tento unikátní flash disk se může pyšnit logem vaší firmy, zajímavou grafikou, jménem, textem či dokonce fotografií. Vše dle vašich představ a individuálních požadavků.

Vhodný jak pro osobní využití, tak i jako dárek k různým příležitostem a pro firemní záměry ať už jako pracovní nástroj nebo již zmíněná reklama a propagace.