Rubikova kostka na zakázku

Nejprodávanější produkt 70. let dnes získává oblibu jako firemní dárek pro zvýšení prodeje i ohromení konkurence. Průzkum odhalil, že až 66 % lidí se považují za nadprůměrně inteligentní. Rubikova kostka s reklamní grafikou je více než vstupenkou do klubu géniů. Spojením praktického využití a kvality získáváte recept na zvýšení spokojenosti stávajících zákazníků i přilákání nových klientů.

Odemkněte potenciál zaměstnanců
Rubikova kostka formátu 3 x 3 nepatří jen do rukou programátorů a úředníků, kterým pomáhá skórovat ve světě čísel. Hračička od maďarského architekta Ernö Rubika může nakopnout produktivitu pracovníků v každé firmě: ať už stavíte, vyrábíte nábytek či třeba kuchtíte pokrmy.

Ukažte zaměstnancům nezapomenutelným způsobem, že vám na nich záleží. Speedcubing na firemním večírku podpoří jejich mysl a spolupráci více než šampaňské s tunou chlebíčků.

Intelektuálním dárkovým předmětem zároveň dáváte podřízeným signál, jak si ceníte profesionality a produktivity v pracovním procesu.

Bič na líný mozek
Ve stáří dochází k úbytku fyzických i mentálních schopností. Degenerativní proces lze zpomalit procvičováním mozku. Skládání hlavolamů představuje také prevenci rozvoje onemocnění typu Alzheimerovy či Parkinsonovy choroby.

Který rodič netouží po úspěchu potomka ve vzdělání? Při snaze co nejefektivněji vyřešit hlavolam o 43 trilionech kombinacích dostává mozek zabrat. Dítě si rozvíjí koncentraci, prostorovou představivost, paměť, schopnost řešení problémů, stejně jako vytrvalost a sladění očí a rukou. Dovednosti získané používáním vašeho reklamního předmětu v životě rozhodně využije.

„Lékaři poukazují na souvislost mezi hraním si s Rubikovou kostkou v raném období života a technickým zaměřením při studiu.“

Rozdáváním „chytrých“ firemních dárků můžete u zákazníka vzbudit přesvědčení o kvalitě a spolehlivosti vašich produktů či služeb, které pak upřednostní před konkurenčními.

Při skládání Rubikovy kostky si obchodní partner jistě také poskládá obraz o profesionalitě vaší společnosti, což může podpořit vzájemnou spolupráci.

Klienty vábí kvalitou, vás vyšším ziskem
Až 58 % obdarovaným se reklamní dárek stane dobrým společníkem na jeden až čtyři roky. Stačí pohled a vaše firemní identita, kterou zvěčňuje na dárek kvalitní technologie ofsetového CMYK tisku, se díky věrohodným barvám vryje do paměti cílové skupiny.

V kombinaci se zdravotně nezávadným PVC plastem lehkým jako pírko, představuje tento dárkový předmět recept na rozšíření klientské základy. S rozměry 57 x 57 x 57 mm skvěle padne do ruky i do interiéru jako dekorace. Protože si na kvalitě materiálu i výrobě dáváme záležet, dárkový předmět si zachová roky prvotřídní kondici.

Papírová krabička s logem či textem dle vaší představy odliší propagační dárek od cetek „z tržnice“. Udělejte skvělý první dojem a propašujte svou značku do povědomí veřejnosti.

Trénink mysli může být zábava. Přihrajte 500 či více lidem, na kterým vám záleží, pár bodů IQ. Po vyřešení hlavolamu je čeká sladká odměna v podobě vašeho stylového loga.

Řečeno v kostce: darováním Rubikových kostek na zakázku proměníte vaší firmu ve spasitele lidského myšlení. Nechte proudit genialitu do vašich klientů, zaměstnanců i obchodních partnerů. ZPROGO team, odborníci s 23 letou praxí ve výrobě kvalitních reklamních dárků, vám nyní servírují specialitu pro chytřejší Česko!