Bluetooth sluchátka i7S TWS s vlastním brandem

Zvolit nejlepší dárek pro klienty, zaměstnance či významné obchodní partnery bývá zapeklité. Ať už během zkoušek či hromadících se pracovních povinností, každý občas pocítil potřebu „vypnout“. Stres zažene dobrá muzika. Ať už milujete rock, country či folk, s kvalitními sluchátky i7S TWS si můžete i v tramvaji užívat věrné podání hudby jako na koncertu.

Multifunkční pro multitasking
Reklamní sluchátka 2v1 uspokojí nároky současného rychlého života. Pomocí multifunkčního tlačítka přijmou vaši zákazníci pohodlně hovor kolegy, když jede pro další spokojený nákup vašeho zboží. Kvalitní mikrofon nezklame na dálnici ani rušné ulici.

Podle výzkumu poslech hudby na pracovišti zaměstnanců zvyšuje výkon v 93 % případů a v 88 % koncentraci.

Špuntíci na dlouhé cesty
Se svými minimalistickými rozměry 47 x 8,2 mm mohou reklamní sluchátka představovat velké překvapení. Bezpečně uloženi ve vašich kapsách, kde „zpěváci“ přežijí až 100 hodin, stávají se sluchátka i7S TWS praktickým společníkem na cesty.

Spojení dobíjecí stanice a baterie 65mAh – 950mAh vám umožní přenést se na několik hodin před pódium vaší oblíbené kapely, zatímco ostatní řidiči troubí v zácpě. Chytré pouzdro vám prozradí, kolik v sobě má „šťávy“. Nabití sluchátek sfouknete během oběda či meetingu.

Slast pro uši
Recept na pohlazení pro duši spočívá v impedanci 32 ohmů, vysokém frekvenčním rozsahu až 40 000 Hz a technologii TWS, která přenáší vzduchem kvalitní decibely.

Díky ergonomickému tvaru stylová sluchátka vaše uši chytnou a už nepustí, a přitom „netlačí“. Riziko pádu modelu i7S TWS pod nohy chodců proto můžete vypustit z hlavy.

Pro iPhone, smartwatch i kalkulačku
Až 51% populace prahne po každodenním poslechu prvotřídní hudby.

Reklamní sluchátka i7S TWS se mohou pochlubit novopečenou verzí bezdrátové komunikace Bluetooth 5.0 + EDR s dosahem až 12 metrů. Snadno spárují každé zařízení podporující Bluetooth, včetně telefonu vaší babičky.

Ať už obdarovaný miluje iOS či Android, elegantní sluchátka si budou s jeho digitální drahou polovičkou rozumět.

Ušité na míru marketingu
Přes 80 % zákazníků od vás touží získat dáreček. S propagačními sluchátky z kvalitního PVC vzrůstá šance, že si obdarovaný zakoupí vaše produkty či služby, o 85%. A co teprve se slušivým reklamním motivem vaší firmy, který na zařízení zvěčníme ověřenými metodami potisku CMYK, či tamponovým tiskem?

Dopřejte osobám, na nichž vám záleží, s peckovými sluchátky peckový hudební zážitek. Kompaktní model i7S TWS přiláká i zarytého odpůrce hudby! Propagační sluchátka s vaším logem či originálním motivem se promění v efektivní marketingovou strategii.

Nevěříte? Zařiďte druhé Vánoce pouze 50 klientům, než rozjedete výrobu dobré nálady ve velkém. Naše originální designová sluchátka se stanou synonymem bezpečného požitku za volantem, nad učebnicemi i při maratonu.