Reproduktor na zakázku

Co byste řekli na reproduktor, který můžete připojit třeba k mobilnímu telefonu přes funkci bluetooth, a ještě by byl designem přizpůsobený vašim představám? Chcete si oblíbenou hudbu pouštět kdykoliv a kdekoliv a s pořádným zvukem? Máte příležitost.

Pod pojmem reproduktor si většinou představíme pořádnou bednu, ze které se do všech stran rozléhá kvalitní zvuk, který rozhodně nejde přehlédnout.

Reproduktor bývá i přímo zabudovaný do různých zařízení jako je televize, rádio či mobilní telefon. A když zůstaneme právě u mobilního telefonu, tak víme, že zvuk z něj není žádná sláva a ani trochu se nepřibližuje zvuku z těch klasických beden.

Ale i tady došlo k velkému pokroku a někdo se již postaral o to, aby byly na trhu i přenosné reproduktory určené právě pro připojení k mobilnímu telefonu. A aby toho nebylo málo, tak nepotřebujete reproduktor propojit s mobilním telefonem kabely, ale stačí funkce bluetooth, kterou má dnes již každý mobilní telefon.

Jednoduše příjemný a snadno přenosný bezdrátový reproduktor ve velikosti, díky které jej můžete nosit i v kabelce.

A klidně si můžete pořídit bezdrátový reproduktor na zakázku.

Pokud máte vlastní nápad, jak by váš reproduktor měl vypadat, tak rozhodně si jej nenechávejte pro sebe, protože máte jedinečnou možnost realizace. A kromě požadovaného designu, třeba v podobě oblíbené lahvinky skvělého moku nebo ve tvaru produktů, které vaše firma vyrábí, může obsahovat i logo vaší firmy.

Tímto způsobem se stane skvělým propagačním či reklamním materiálem, díky kterému se originálně odlišíte od konkurence.

Můžete potěšit zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance, rozdávat je na výstavách, soutěžích a dalších akcích. A pokaždé, když si dotyčný propojí váš reproduktor na zakázku s mobilním telefonem, bude mít na paměti i vaši firmu a její produkty a služby.

Hrníčků, klíčenek, propisek a plyšových medvídků je na trhu spousta, ale řekněte sami:

„Kdo vám dá jako reklamní či propagační materiál originální reproduktor?“

To je výzva k tomu, aby vás s tak originálním nápadem nepředběhla konkurence.