Prezentujte svoji firmu díky nenápadným, ale efektivním pomocníkům.

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Jak se vypořádat s nevhodnými dárky, kterými Vás zahrnují obchodní partneři, organizátoři tiskových konferencí a různých mítinků? Velký odpadkový koš, či nenápadné podsunutí nevyhovujících dárků oblíbené tchyni či nenáviděnénu kamarádovi z fakulty. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde?

Dodáváme USB flash disky, Video booklety, Web key a to jak na zakázku, tak i předem vyrobené. USB flash disk OTG je využitelnou pomůckou opravdu pro každého, děti a seniory nevyjímaje. USB flash disk už se stal nedílnou součástí mnohé dámské kabelky, aktovky či pracovní tašky. USB flash disk se hodí pro uchování písemných dokumentů i fotografiií, díky němu odpadá těžkopádné přenášení papírových složek z místa na místo. Nahrajete a jdete. My Vám dodáme USB flash disk s originálním designem, za který nezaplatíte vůbec nic. Pokud si objednáte sto a více kusů USB flash disků ve 2D nebo 3D provedení, zakázku bez problémů zrealizujeme. Všechny námi dodávané USB flash disky jsou vybaveny originálními čipy SAMSUNG, Micron, Hynix, Intel nebo Toshiba. Na výběr jsou USB flash disky s pamětí v rozmezí od 64MB – 128GB.

V případě, že si vyberete Web key u nás, vězte, že tím zvednete náladu každému obdarovanému partnerovi. Jedná se o novinku, kdy Web key pracuje jako USB flash disk, ale bez paměti. Web key automaticky otevírá předem naprogramovanou konkrétní webovou stránku, kdykoli je vložen do počítače. Web key Vám pomůže dostat své zákazníky cíleně tam, kde požadujete, načte se stránka např. o novém produktu, službě, akční nabídce nebo události. Web key je nový způsob jak zvýšit návštěvnost na webových stránkách. Web key je součásti tištěného materiálu, který je zpracován dle vlastního designu.

Video booklet je jednoduchým a efektivním způsobem, jak můžete propagovat svou firmu, svoji práci, můžete si zde zaznamenat vlastní portfolio s ukázkami práce, výrobků, produktů. Každý, kdo si Video booklet spustí, tak má jasnou představu co nabízíte. Tato představa je skoro skutečná díky vysoké kvalitě zvuku a obrazu. Potencionální zákazník či partner si tak nemusí o Vaší firmě nic vyhledávat, dokonce ani číst, protože vše vidí a slyší. Video booklet Vám vytvoříme ve vysoké kvalitě a v co nejkratším termínu.