Ochrání USB kondom Váš mobilní telefon před virem HIV?

Může takový USB kondom ochránit mobilní telefon před virem HIV? Na podivnou otázku existuje jednoduchý protidotaz: a může se Váš mobilní telefon nakazit virem HIV? No vidíte, nemůže. Každopádně jsou všechny přístroje ohroženy viry, spamy přicházejícími ze všech stran. Nasadíte protivirovou ochranu, nainstalujete antivirové programy, chováte se ukázněně při otevírání nezabezpečených nebo zcela neznámých souborů a příloh, a stejně je Váš mobilní telefon nakažen.

Jak se to stalo? Nejspíše jste využili bezplatné služby nabití svého mobilního telefonu, které se nabízí v mnoha veřejně přístupných místech, jako jsou hotely, letiště, čekárny nebo kanceláře. Chraňte svá data před náhodnou synchronizaci a malware. Malware je zákeřný počítačový program určený ke vniknutí do nebo poškození počítačového systému. Pod souhrnné označení malware se zahrnují počítačové viry, počítačové červy, trojské koně, spyware a adware. Toto nebezpečí lze snadno odvrátit použitím USB kondomu.

USB kondom je určen pro bezpečné nabíjení mobilních telefonů v neznámém USB portu neznámého počítače. Jelikož ani přerušované nabíjení, nebo užívání antiviru protistranou, není stoprocentně spolehlivé, spočívá princip USB kondomu v úplném přerušení datových pinů, takže přes USB kondom probíhá opravdu jen nabíjení energií. Když chcete jistotu, nemusíte si už jen nabíjet mobilní telefony sami doma, ale stačí nasadit tento USB kondom a jste chráněni. U nás si můžete vybrat USB kondom v bílé nebo černé barvě. Pokud budete požadovat jinou barvu, museli byste si objednat alespoň dva tisíce kusů. Jinak expedujeme zakázky o minimálním odebíraného zboží padesát kusů. USB kondom má rozměry 40x30x10 milimetrů, možnost tamponového potisku, či ve CMYKu.