Netradiční USB flash disk v designu kreditní karty.

USB flash disky patří mezi oblíbené počítačové příslušenství. Jedná se o nejvyužívanější zařízení pro rychlý přenos dat z jednoho počítače na druhý. Flash disky už nejsou dostupné pouze v klasickém tvaru, ale naši nabídku tvoří i různé netradiční USB flash disky, které pobaví nebo upoutají pozornost. Tipem na zajímavý dárek pak může být například USB flash disk v designu kreditní karty.

Reklamní USB flash disky v designu kreditní karty jsou určeny pro nejnáročnějšího zákazníka, který hledá něco netradičního. Kreditní karty jsou velkým hitem, protože jejich tvar má velkou plochu pro potisk a možnost oboustranného plnobarevného potisku ve srovnání se standardním reklamním USB flash diskem.

Platební kartu dnes vlastní úplně každý a i kreditky jsou velkým hitem současnosti. Máte firmu a přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své zaměstnance nebo nad reklamním předmětem, který byste mohli dávat svým obchodním partnerům? Pak jsou USB kreditní karty rozhodně dobrou volbou. Jsou totiž originální a funkční zároveň.

USB flash disky v designu kreditní karty můžete objednávat na stránkách obchodu usb21.cz, který disponuje bohatou nabídkou i dalších kreativních produktů. Kreditní karta bude stoprocentně přizpůsobena Vašim specifickým představám. Při její výrobě se využívá technologie takzvaného ofsetového tisku, která umožňuje velmi kvalitní plnobarevný tisk grafiky, fotografií, přechodů či kresby. USB kreditní karta může být v klasickém hranatém tvaru nebo i v kulatém tvaru, to už závisí na Vašich specifických požadavcích.

Samotná karta díky svým kompaktním rozměrům se dá nosit i v peněžence. Díky ní tak bude USB flash disk stále při ruce a připraven k okamžitému použití. Už se Vám tak nestane, že byste ho nemohli najít. Jestliže si nevyberete z naši nabídky vhodnou kartu, můžete přímo kontaktovat výrobce a sdělit mu své individuální požadavky.