Kvalitní USB flash disky za pár korun? Nemožné!

Potřebujete vhodné řešení reklamních či jiných dárků? Záleží vám na jejich kvalitě a důkladné prezentaci firmy? Vyberte si flash disky nejlepší kvality.

I přes to, že dnešní doba je plná různých možností úložišť pro vaše data, tak USB flash disky se pořád setkávají s vysokou žádaností uživatelů. Není potom divu, že spousta firem sahá po reklamních a prezentačních dárcích v podobě USB flash disku. Nejen, že potěší každého zaměstnance, zákazníka nebo obchodního partnera, ale zároveň nese logo firmy, čím nese s sebou nenápadnou reklamu.

Prvořadé je však neudělat si takovým flash diskem ostudu. Je jasné, že sáhnete po levných nabídkách, které vám poskytnou „flešky“ za pár kaček. Někdy dokonce až v nepřirozených cenách (například 50.00 – 70.00 Kč za 16GB). Samozřejmě, že je pochopitelné, že vám jde o nízké náklady za reklamní předměty, ale stojí vám za to reklama, která nakonec spíš zákazníka rozčílí, než potěší, když vsune do svého počítače nekvalitní USB flash disk?

Okamžitě se strhne lavina negativních diskuzí o tom, jak zákazníci sice obdrželi hezký a praktický dárek, ale zcela k ničemu. Taková reklama asi následně nesplní svůj účel.

S USB flash disky je to jako se vším ostatním. Důležitá je hlavně jejich kvalita. Taková prezentace se nechá přirovnat například k obleku. Chystáte se na důležitou schůzku obchodní nebo pracovní, na které vám velmi záleží. Koupíte si oblek za 1000.00 Kč? Pokud chcete udělat opravdu dojem, tak kvalita se v tomto případě musí se rovnat ceně a oblekem za 1000.00 Kč díru do světa opravdu neuděláte.

Pojďme si však věci uvést na pravou míru, abyste věděli, o co vlastně kráčí.

Když si chcete zajistit opravdu kvalitní USB flash disky, které chcete následně využívat pro firemní potřeby nebo jako reklamní dárky, tak byste měli vědět, v čem kvalita a tím pádem i vyšší cena spočívá.

Součástí flash disku je paměťový čip. A zároveň je to základ ceny celého USB flash disku. Cena čipu se odvíjí od kapacity (128MB – 128GB). Cenu čipů dále ovlivňuje také kapacita na trhu. Něco jako kurz měny, který je kolísavý. K nedostatku dochází hlavně začátkem nového roku a na jeho konci. Tím pádem cena přímo úměrně roste.

Rychlost čipů je také velmi podstatná a důležitá. Můžete se setkat s čipy, které jsou zařazeny do kategorií A, B, C, D.

Dále je součástí ceny obal. To znamená další náklady, které ovlivňují cenu.

K tomu je potřebné přičíst náklady na dopravu a celní poplatky. Tu ovlivňuje počet kusů, velikost a váha zásilky.

V případě, že jste se rozhodli pro reklamní předměty v podobě USB flash disků, které jsou kvalitní, neváhejte nás kontaktovat, kde vám ochotně poradíme a vybereme možnosti odpovídající i vašemu finančnímu rozpočtu.

Zajistíte si tak investici do reklamních předmětů, které budou použitelné, a nevyhodíte peníze zbytečně z okna.