USB flash disk v designu automobilové značky

Jste milovníky reklamních dárků a jiných pozorností? Potěšila by vás maličkost například v podobě flash disku? Těch nikdy není dost a kdo flash disk nemá, jako by nežil.

Máte rádi dárky? Rádi je dostáváte nebo rozdáváte? Asi z každého rožku trošku. Je to tak? V obou případech můžete nechat potěšit sebe nebo ostatní moderním dárkem, který může sloužit i jako firemní pozornost nebo příjemná reklama.

Co dnes lidé používají nejvíce?
Ať už mladí nebo starší, skoro každý využívá počítač, notebook, tablet a podobně. A ukládání fotografií, dokumentů, filmů, nahrávek a dalších materiálů zabírá mnoho místa a často je potřebné je přenést jinam. Lepší, než CD je v dnešní době flash disk.

Jestli jste firma nebo jednotlivec, představte si, že někomu darujete USB flash disk v designu automobilové značky. Vyrobený z kovu nebo PVC plastu a zdobený bud tamponovým potiskem nebo laserovým gravírováním. Součástí je i výběr pestrých barev a kapacity od 128 MB až po 64 GB.

Milovníkům vozidel a vlastníkům té, které značky, doslova podskočí srdce. S takovým reklamním předmětem rozhodně ostudu své firmě neuděláte a potěšíte zákazníky i obchodní partnery.

V nespolední řadě můžete potěšit i svoje zaměstnance, kteří si rovněž zaslouží za svoji práci odměnu a takový praktický a designově hezký dárek nikoho neurazí.

Možná právě teď někdo hledá ve svém autě, šuplíku nebo tašce právě tohoto pomocníka, zavítá do vaší společnosti a najednou jej dostane jako pozornost za věrnost nebo jako zcela nový klient. Rozhodně si tím získáte více příznivců, než třeba igelitovou taškou nebo letáčkem.

Takové dárky slouží k potěšení, odměně, ale také k nenápadné reklamě a marketingovému tahu. Třeba autoprodejci zajisté takto praktický reklamní dárek uvítají a svým zákazníkům jízdu vozidlem ještě více zpříjemní.

Navrhněte tento tah svému zaměstnavateli a odměna vás jistě nemine. A když ne, tak i vy určitě budete mít komu praktický usb disk nabídnout. Třeba i sami sobě. Radost si přece máme dělat každý den.