Kvalita, užitečnost a šetrnost, to jsou dřevěné USB flash disky

Produkce plastu se za posledních 50 let zdvojnásobila na 8,5 miliard tun. Z toho 6,3 miliard se proměnilo v plastový odpad. Tato „rakovina planety“ již nese 4% vinu na globálním oteplování planety. V sázce není jen počasí a život mnoha zástupců fauny a flóry. Už i vy zakusujete k polévce spolu s chlebem až 100 částic škodlivých mikroplastů.

Vepište se do mysli klientů, obchodních partnerů i zaměstnanců jako společnost bojující za lepší zítřky. Dřevěné USB flash disky pomohou vašemu brandu dosáhnout „eco friendly“ tváře.

Zatímco koblížek uspokojí jazýček na pár okamžiků, kvalitní flash disk přísahá dobré služby klientům minimálně na dekádu! Mucholapku na zákazníky u stylových dřevěných USB s originálním designem tvoří váš působivý motiv či text. Zvěčněný moderními technologiemi laserového gravírování, tamponového či digitálního tisku, zvolená firemní grafika na míru se promění ve věčnou pastvu pro oči.

Právě přítomnost sloganu či loga na propagačním USB může rozhodnout o tom, zda si vás zákazníci vybaví a provedou konverzní akci, nebo jim vyskočíte z hlavy a migrují ke konkurenci.

Vábící svým výrazným nádechem, dřevěné USB může nalézt místečko také mezi dekoracemi. Dřevo či bambus pohladí (nejen) ekologicky smýšlející duše pocitem vykonaného hrdinství pro planetu.

Protože klientela miluje značku, díky které se převtělí do superhrdiny, mrkněte se i na dřevěné power banky a množství dalších ekologických propagačních předmětů z naší nabídky.

Arzenál dřevěných flash disků s individuálním motivem disponuje kapacitou od 128MB až po 256GB. Takto hluboký pytel dat hravě pobere vaše propagační materiály, oblíbené filmy a fotoalba klienta, a na vrch ještě zálohu dat. Aby mohl dřevěný flash disk přinést radost každému, podporuje všechny známé i polozapomenuté operační systémy.

Ekologie frčí. Designové dřevěné nebo bambusové USB spojuje šetrné s užitečným a pro dnešního zákazníka je prostě k nakousnutí. Vyberte si z našeho širokého meníčka.

Přesto se vám nedaří v obrovském výběru modelů vybrat ten, který přesně odpovídá vašim potřebám? Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci. Společně jistě nalezneme řešení.

Každý den nám počasí připomíná, že spása planety vyžaduje větší úsilí než občas hodit odpadek do „správné popelnice“. Stejně tak vaše klientela či obchodní partneři nikdy nezapomenou na unikátní dřevěné či bambusové flash disky, kterými jste je obdarovali: protože tento neotřelý reklamní dárek budou rádi používat.

Hodně štěstí v lovu nových zákazníků a utužování klientské základny!