Jak odčinit nesplněná předsevzetí roku 2019?

V období Vánoc lidé podnikají cestu nejen ke stánku s trdelníkem, ale i do vlastní duše. Každoroční bilancování často vyžaduje pořádnou dávku odvahy. Ohlédnutí, co jste za uplynulých 12 měsíců (ne)dokázali, přihrává výrobcům alkoholu do kapes nejednu korunku.

Plánujete se za své hříchy v roce 2019 potrestat stáním v mrazu při „půlnoční“? Nesplněná předsevzetí lze odčinit efektivněji…
… tak, aby z toho profitovalo i vaše podnikání…

Obdarujte své klienty obchodní partnery či zaměstnance kvalitními dárkovými předměty od profesionální společnosti ZPROGO teamu. Nejenže se s firemními dárkovými předměty vepíšete jako druhý Santa do mysli lidí, na kterým vám záleží. Originální reklamní dárky na míru vám mohou věčně připomínat, v čem na sobě potřebujete v roce 2020 máknout.

Jak vykročit do nové dekády správnou nohou? Zjistěte, jak udělat tlustou čáru přes nejčastější evergreeny!

– V obležení cukroví vzpomínáte na polozapomenutý cíl mít křivky jako Jennifer Lopezová? Po másle se bohužel nehubne jako po másle. Až vás fidget spinner uklidní, jistě přijdete na lepší taktiku, jak zatočit s povánočními kily. Třeba odolná kamera zvěční vaše snažení a záznam vás nakopne k vyšším fitness výkonům.

– Dělali jste místo dobrých skutků pro Matičku Zemi leda uhlíkovou stopu? Kompenzujte škody s dřevěnou power bankou, eko dárkovou krabičkou nebo třeba USB z bambusu.

– Padli vaše úspory za „nezbytné zbytečnosti“? Odčiňte to! Těžko seženete užitečnější věc než kvalitní velkokapacitní USB flash disk.

– Hodili jste po první lekci učebnici angličtiny do žita? Protáhněte svůj líný mozek s Rubikovou kostkou. Pár týdnů skládání a nalijete do hlavy levou zadní i Einsteinovu fyziku.

– Zatímco jste měli relaxovat na masáži, hltáte oběd v poklusu? Vyhradit si čas pro sebe asi nezvládnete ze dne na den. Ale už jen příjemně teplý čaj na USB ohřívači je pohlazením na duši a krokem ke zdraví.

Váš jedinečný firemní design zvěčněný moderní technologií tisku na reklamním předmětu: recept, jak proměnit neznámý podnik v druhého Robina Hooda, který okouzluje Česko. Při chytře zvoleném propagačním dárku se péče o zákazníky může proměnit v prostředek, jak dostat sebe samotného do latě. Nechte si jeden kus reklamního předmětu pro sebe jako připomínku. Dosáhněte konečně svých vytyčených cílů pro nový rok.

Hledáte novoroční předsevzetí 2020, které vám něco přinese? Co se třeba přihlásit k odběru našeho newsletteru? Novinky z oblasti IT předmětů servírujeme horké jako štědrovečerní večeři. Zaregistrujte se a buďte první, kdo se dozví naše akční nabídky a další užitečné informace!