IT Vánoce na míru

Tradiční štědrovečerní večeře má mít devět chodů. K čekání na hostinu vám servírujeme devět důvodů, proč dopřát vašim zaměstnancům i klientům krásnější svátky klidu a pohody s reklamními IT dárky.

1. Nabídka, která se (ne)odmítá.
O Vánocích už dávno nejde o předávání drobností mezi nejbližšími. Pod stromečkem mnohdy leží dárky v hodnotě zlata. Až 80 % zákazníků předpokládá, že na ně letos nezapomene ani jejich oblíbená značka.

Proměňte tato čísla v prostředek pro rozvoj vaší klientské základny. Devět z deseti zákazníků si díky dárkovým předmětům vryjí vaši značku do paměti.

Pro plné využití marketingového potenciálu firemních dárků nestačí pořídit horu klíčenek. Téměř 70 % klientů nepraktické reklamní dárky odmítne či strčí do šuplíku.

2. S propiskami se klientům do paměti nezapíšete.
To, že firemní reklamní předměty jsou efektivní reklamní strategií na podporu prodeje, si ověřilo už 70 % společností. Se vzrůstajícím množstvím produktů na trhu rostou také požadavky obdarovaného na kvalitu dárků.

S vědomím těchto čísel jsme založili českou firmu pro výrobu prvotřídních reklamních dárků a propagačních předmětů, USB21. Tajemství spokojenosti našich zákazníků spočívá v kvalitě komponentů, ze kterých vzniká naše spolehlivá elektronika.

3. Technika frčí. Profitujte z toho.
USB flash diskyUSB ventilátoryUSB webové klíčevideo bookletyselfie tyče. Tato i další elektronika nachází v dnešním světě široké využití u každé věkové kategorie.

Chcete-li vybrat nejlepší reklamní dárek na Vánoce pro klienty, vsaďte na sortiment IT. Každý rok tři z deseti lidí objeví pod stromečkem elektronické hračičky. Stylovou PC myší nebo třeba sluchátky s motivem na míru zabodujete u zákazníků v časech kynutí u pohádek více než ručníkem.

4. Firemní dárky, které jdou s dobou.
Pro téměř polovinu uživatelů má větší cenu vlastnit nejnovějšího digitálního miláčka než vidět zlaté prasátko. Zadejte výrobu žhavých novinek ze světa spotřební elektroniky, o které budou děti vašich klientů válčit prskavkami.
5. Zlaté české ručičky ve službách marketing.
Řada firem si na Vánoce přeje zvýšit tržby. Proto se snaží nalézt ověřenou zakázkovou výrobu propagačních materiálů, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Součástky výrobků volíme stejně pečlivě, jako zvěčňujeme design vaší společnosti na výsledný firemní dárek. Komponenty značek Toshiba, Samsung, Intel, Hynix a Micron ustojí i dovoz sobím spřežením.
6. Cvičení dělá mistra.
Naše internetová galerie USB21.cz s gold certifikátem „Prověřená společnost“ zajistí zakázkovou výrobu personalizovaných firemní dárků tak rychle, že ani nestihnete prověřit chuť cukroví. S využitím moderních technologií tisku, zvěčníme na kvalitní elektronice vaše logo či jiný motiv dle vašeho gusta.

Naši touhu přinášet podnikatelům originální firemní dárky podtrhují hluboké znalosti z oboru spolu s dlouholetou praxí. Svěřte péči o zákazníky českým odborníkům, na které spoléhají společnosti jako Canon, ABB, UniCredit Leasing, Reebok, HBO GO a mnoho dalších.

7. Velké vize dělají velké zisky.
Naším cílem vždy bylo přinášet zákazníkům stylové reklamní dárky na míru, které si jejich klienti oblíbí a zapamatují. Dodnes jsme vybudovali kvalitní sortiment, nad jehož rozsahem by i Santa Claus uznale pokýval hlavou.

Od USB lampičky a Power banky přes ohřívač nápojů, GPS lokátory a kamery až po virtuální realitu. To je jen krátká ochutnávka našich drátových i bezdrátových hračiček. Manažer i dělník, cestovatel igaučer, babička i blázen do technologií si u nás vybere.

Zajistěte obdarovanému klidnější a pohodovější svátky s vánočními sety, které jistě zbaví stresu při nákupní horečce.

8. Více než jen pozornost.
Praktický IT dárek na míru představuje skvělý způsob, jak poděkovat zákazníkům za věrnost a zaměstnancům za dobře odvedenou práci. Dejte významným klientům a obchodním partnerům najevo, že vám na vzájemné spolupráci záleží.
9. Nevěříš? Nezaplatíš.
Základní ingrediencí pro podporu prodeje jsou propagační materiály a dárkové předměty. Ověřte si, že náš recept dobře „vyživuje“ úspěch.
Chcete-li se přesvědčit, že naše „cukroví“ se vaří z kvalitních surovin, zašleme vám vzorky. U nás nekupujete zajíce v pytli, ale poctivou práci.

V moři nepřehledných nabídek propagačních předmětů pro firmy pochybných značek jste právě nalezli zlatou rybku. Naše internetová galerie USB21 vám splní více než tři přání.