IT reklamní dárky

Chcete někoho potěšit originálním dárkem? Nebo chcete rozšířit působení Vaší firmy reklamním předmětem, který stojí za to? IT reklamní dárky nezklamou. Reklamní předměty jsou stále více oblíbené u jednotlivců i firem, které potřebují dál šířit efektivním způsobem svoje služby a produkty.

Stále více se osvědčují reklamní předměty, které nespočívají v nějaké propisovačce nebo klíčence s logem firmy, ale v IT předmětech, které podporují dnešní moderní dobu.

Pokud nad touto formou prezentace už jenom nepřemýšlíte, ale chcete rovnou jednat, tak zajisté hledáte společnost, která se zabývá výrobou a prodejem reklamních IT dárků.

Firma, kterou hledáte je dokonce na trhu déle, než byste čekali a věřte, že nejde o aprílový žert!

Působení je na trhu již od 1.4.1996, kdy začátky byly pod soukromou osobou a následně se firma transformovala na s.r.o. Specializací je právě výroba IT reklamních předmětů a dárků.

A o jaké předměty se jedná?

USB flash disk – různá provedení oblíbeného úložiště například s logem firmy, které potěší zákazníky, zaměstnance, obchodní partnery nebo přátele a rodinu. Úložišť dat není nikdy dost.

Power bank – externí baterie zajisté potěší uživatele mobilních zařízení, kdy i bez elektrické energie budou moci nabíjet svoje telefony, notebooky i tablety. Dárek i reklama, která nenechá na Vás zapomenout.

Video Booklet – vhodné řešení vyjádření prezentace a reklamy firmy originálním způsobem, kdy nemusí uživatel nic číst, ale pouze se dívá a poslouchá. Reklama, která potěší.

Web key – předmět, který se dá porovnat s USB flash, akorát s tím rozdílem, že tento předmět nemá paměť a po zavedení do zařízení rovnou načítá potřebnou URL, díky které se spustí katalog, brožura nebo prezentace produktů a služeb firmy. Zákazník je k Vám blíž.

USB větráčky – v horkých letních dnech určitě mile potěší při práci na PC osvěžení, které jednoduše zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner zapojí do zařízení a pocítí příjemné osvěžení.

Selfie – fotografický kousek nevyjde nazmar, když obdarujete všechny žádoucí tímto reklamním předmětem.