USB flash disky s krystalem … výjimečná elegance

Jestli jste někdy slyšeli názor, že všechny USB flash disky jsou stejné a na jejich vzhledu nezáleží, potom Vám bude stačit jediný pohled na ty s krystalem, abyste poznali, že opak je pravdou.

Reklamní USB flash disky s krystalem jsou nejenom praktickým nosičem dat, ale také představují velice módní doplněk. Především u reklamních předmětů je velmi důležité odlišit se od ostatních, aby si Vás klienti a obchodní partneři dobře zapamatovali. A právě USB flash disky s krystalem jsou k tomuto účelu jako stvořené. Upoutají pozornost svým moderním designem. Jestliže chcete svým klientům dopřát v reklamním předmětu i kapku luxusu a elegance, potom je tento druh zboží jasnou volbou.

Kombinace průhledného krystalu a kovové krytky a těla flash disku, dodává tomuto produktu výjimečnou eleganci a osobitý styl. Můžete vybírat krystaly v několika různých tvarech. Ať už klasické obdélníkové, či nevšední disky ve tvaru kapky, krychle, a další. Disky jsou navíc vybavené LED podsvícením, které můžete vybírat z několika barev. Logo Vaší firmy můžeme aplikovat také na kovovou krytku a samozřejmě do krystalu pomocí technologie 3D laserového gravírování. Rovněž můžete vybírat také kapacitu disku, a to od 128MB až po 64GB.

Jestliže hledáte skutečně originální reklamní předmět, který bude Vašim klientům i užitečný, jistě Vás nabídka flash disků potěší. Nejde pouze o klasické nosiče dat, ale o módní doplněk a skutečně milý dárek pro Vaše klienty a obchodní partnery, či pro zaměstnance.

Vybírejte flash disky, které se budou skvěle hodit pro hrdé nošení loga Vaší firmy. Jestliže jste v nabídce krystalových USB flash disků nenalezli přesně to, co hledáte, nebo pokud máte nějaké speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Vše s Vámi probereme a zhotovíme Vám nezávaznou kalkulaci.