Buďte šetrnější k přírodě s USB ECO 010MECO

Hledáte způsoby, jak být šetrnější k přírodě? Třídíte odpad, úsporně vaříte, zhasínáte, ale stále vám to připadá málo? Nebo chcete být originální a pomoci planetě, aniž byste se museli uskromnit? Ekologický USB flash disk je tou správnou volbou!

Proč zrovna ekologický USB flash disk? Znáte snad počítačové příslušenství, které by lidé používali častěji? Podle statistik se za rok 2015 například v Německu prodalo 16,17 milionů kusů flash disků a jejich počet stále roste.

Jedinečný propagační ECO USB flash disk skvěle poslouží na přenos i zálohu cenných dat. Podle průzkumu až 46 % uživatelů zažije každý rok náhlou ztrátu dat. Odborníci proto doporučují vaše cenná data zálohovat i mimo počítač – a k tomu je USB flash disk jako stvořený, ať už se jedná o vaše drahocenné rodinné fotografie nebo důležité firemní dokumenty.

Reklamní flash disk navíc z ekologického materiálu je ověřený a praktický dárek, který vaše vážené klienty zaručeně zaujme a využijí ho. USB flash s potiskem vašeho loga má i nezpochybnitelný vliv z hlediska marketingu.

Zákazník si na vaši společnost vzpomene, kdykoli flešku uvidí. Reklamní USB paměti můžete navíc naplnit firemními propagačními materiály nebo katalogem vašich nejlepších produktů. Po zasunutí ekologického USB do počítače lze automaticky zobrazit Vaše webové stránky, čímž významně zvýšíte návštěvnost a dostanete vaší firmu do povědomí veřejnosti. Existuje tolik možností, jak se pomocí vizuálně přitažlivému ECO USB zviditelnit a porazit konkurenci. Vybudujte si pozitivní pověst eko-friendly podniku.

Model USB ECO 010MECO vyrábíme z recyklovaného papíru, což flash disku dodá výrazný nádech ekologické šetrnosti. Paměť dodáváme v prakticky v libovolné kapacitě: Od 128 MB (ideální na propagační materiály či jako náhrada za DVD) až do 64 GB (jako stvořené na zálohu dat). Minimální objednávka je 50 kusů. Abychom potěšili každého uživatele, model podporuje všechny známé operační systémy včetně MAC a Linux.

Pokud jste hledali levný, originální a praktický reklamní předmět, který zároveň bude spolehlivě propagovat vaší společnost, právě jste ho našli. Objednejte si jedinečný ekologický USB flash disk z recyklovaného papíru a garantujeme vám, že si ji vaši klienti oblíbí.