Web Key … klíč k Vašemu úspěchu

Chtěli byste získat více návštěvníků na Vašem webu, ale nevíte, jak na to? V dnešní době platí, že mezi konkurencí vede ten, kdo má lepší reklamu. Proto pro Vás máme revoluční a zcela unikátní způsob, jak si zajistit větší návštěvnost a dát Vašim klientům přesně ty informace, které potřebují.

Web Key je velice inovativním produktem. Jedná se o jednoduchou a nízkonákladovou alternativní variantu k nosičům dat, jako je USB s URL. Jde o zařízení bez paměti, které Vám pomůže dostat Vaše zákazníky přesně tam, kam chcete. Po vložení do počítače je Web Key rozpoznáno jako webová adresa, která se ihned začne načítat. Je to tedy skvělý způsob pro představení katalogů, brožur a různých dalších materiálů, které chcete dostat co nejblíže Vašim klientům.

Jak se dá Web Key využít?
Nechejte si zhotovit tiskoviny s Vaší reklamou, jejichž součástí bude právě klíč k webu. Darujte je svým stávajícím, či potencionálním klientům. Ti jednoduchým způsobem vylomí klíč z tiskovin a zasunou jej do USB portu. Po vložení se ihned začne načítat webová adresa, jejíž kód je na klíči uložen. Je pouze na Vás, jakou konkrétní adresu pro svou reklamu zvolíte. Může to být hlavní stránka Vašeho webu, novinky, či katalogy zboží.

Proč právě Web Key?
Pokud jste doposud rozdávali pouze klasické vizitky, potom věřte, že většina lidí je pouze někam založí, ale na uvedené stránky se nepodívají. Museli by je totiž z vizitky opsat, což jim zabere čas, a proto to odloží na později, což většinou znamená nakonec nikdy. Jestliže jim však dáte do ruky něco, s čím se ještě nesetkali, budou velice zvědaví, co se vlastně na klíči ukrývá. Překvapte své klienty novinkou, která bude velmi užitečná pro ně i pro Vás. Jim dá spoustu důležitých informací a Vám daleko větší šanci na úspěch.

Neváhejte si nechat zhotovit Web Key v tištěném materiálu, jehož design si sami zvolíte, a začněte využívat této převratné formy reklamy.