Vybírejte v široké nabídce USB příslušenství.

USB hračky neboli také USB gadgets jsou stále oblíbenější. Jestliže hledáte vhodný dárek pro své obchodní partnery, jedná se o skvělou volbu, jelikož stolní počítač nebo alespoň notebook dnes vlastní téměř každý. USB doplňky nejsou ani příliš drahé a navíc je můžete přizpůsobit i svým specifickým představám.

USB doplňky pro každého
Představujeme Vám katalogovou nabídku USB21.cz, která provozuje společnost ZPROGO team s.r.o. Nabídka zahrnuje například USB flash disky, USB huby, USB větráčky, USB ohřívače nápojů, USB světla, Power banky, reproduktory, GPS lokátory a další zajímavé produkty, které by si pravděpodobně našly místo i na Vašem psacím stole. Nejpopulárnější jsou USB flash disky, kde můžete vybírat ze stovek modelů podle Vašich představ. Zakázková výroba je opravdu velmi žádána a mnoho referencí si tak můžete prohlédnout přímo na webu. Nejčastěji se pro ni rozhodují majitelé firem a USB flash disky pak využívají jako pěkné a praktické firemní dárky.

USB21.cz je bezpečný web
Na webu si můžete stáhnout fotografie bez loga a grafický rozkres, ale je nutné se registrovat. Mnoho lidí se registracím stále vyhýbá, jelikož mají obavy z bezpečnosti webů a také nechtějí nikde zadávat své osobní údaje. Z tohoto důvodu katalog USB21.cz společnosti ZPROGO team přešel na zabezpečený protokol HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), díky němuž není možné obsah webu odposlouchávat a je tak zajištěna 100 % ochrana dat všech zákazníků. Tato forma ochrany by měla být dnes už samozřejmostí pro všechny internetové obchody a pro weby, kde se pracuje s citlivými informacemi. Důležitost ochrany osobních údajů je pro ZPROGO team s.r.o. velkou prioritou. Ujišťujeme Vás, že Vaše údaje jsou s HTTPS v naprostém bezpečí.