USB v designu kreditní karty

Najít praktický dárek, který originalitou zastíní konkurenci, je dnes Herkulův úkol. Nasaďte vyšší kalibr! USB ve formátu kreditní karty skvěle zapadne do peněženky mezi ostatní kreditky. Model kreditní karty 030MCC je magnet na zákazníky. Navzdory tomu, že USB má miniaturní rozměry lze na kreditku naložit porci až 128 GB dat.

Protože až 91 % zákazníků miluje praktické firemní dárky, připojíte USB kartu k zařízení snadno jako běžné flash disky. Vysouvací čip se kamarádí s řadou systémů Windows, Mac OS i s Linuxem.

S propagačním dárkem vyrobeným ze silného kovu získáváte silný potenciál na zvýšení prodeje. Až po mnoha letech USB doslouží, díky stylovému provedení stále dovede dekorovat interiér domácnosti či kanceláře: na tak dlouho, že i dosud nenarozené generace může proměnit ve vaše zákazníky.

Pokud se vám hned do nákupu 50 či více mucholapek na klienty nechce, zašleme vám napřed vzorek k vyzkoušení.

Servírujte s doplňkem pro konkurenční výhodu.
Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti výroby reklamních IT předmětů víme, že efektivní propagační dárek, který podpoří váš prodej, musí spojovat užitečnost s krásou.

V kvalitním koženkovém pouzdře bude každý očekávat kvalitní produkt. Vyvinuté speciálně pro USB flash disky, stane se vítaným designovým doplňkem vaší cílové skupiny. Pokud zvolíte metodu ražby pro jedinečný luxusní vzhled, zaručeně zaujmete.

Odlište svůj firemní dárek od cetek z tržnice.
V informacemi přehlcené době představuje získání a udržení pozornosti klienta velkou výzvu. Odborníci z naši společnosti se vám rozhodli ulehčit těžký úděl. Technologie laserového gravírování vytvoří na propagačních předmětech působivé motivy, které se vryjí do paměti obdarovaného.

2D lineární kresba dovede u vašeho motivu na míru zachovat každý detail. Laser si však zároveň poradí i s velkými obrazci a nemine ani srdce nejnáročnějšího zákazníka.

Technologie laserového gravírování s extrémní trvanlivostí zvěční vase logo. Laser, který vydrží déle než vaše střecha, navíc jen tak něco nepoškodí. Případné nerovnosti na povrchu produktu navíc neohrozí vizáž vaší krásné firemní grafiky.

Výroba se realizuje na nejmodernějších strojích, které laserují jako o závod. Armádu reklamních fešáků, připravenou vetřít se každému klientovi do rukou i do mysli, tak můžete povolat do akce krátce po zadání výroby.

S USB kreditní kartou 030MCC sice nebudujete historii ve vašem bankovním registru, ale za to nezapomenutelnou tvář firmy. Svěřte výrobu originálního reklamního předmětu do rukou profesionálů, kteří dodávají propagační dárky řadě světoznámých společností v ČR ale i v zahraničí.