USB náramek

Už jste slyšeli o USB flash disku formou náramku? Ještě ne? Nyní se s ním můžete seznámit! V naší nabídce najdete originální a jedinečné kousky, které můžete použít pro reklamní účely. Na náramek se dá aplikovat formou laserového gravírování, ražbou nebo digitálním tiskem, vaše logo či název firmy.

Převratná novinka, kterou jste zřejmě ještě nikde jinde neviděli! USB náramek! Zdá se vám to nemožné? V dnešním moderním světě je vše reálné, a proto se i technologie snaží přizpůsobit lidským potřebám. USB náramek představuje skvělou alternativu, jak mít technologii USB stále při ruce, a to dokonce rovnou na ruce! USB náramky se těší velké oblibě. Není se co divit. Zejména mezi mladšími ročníky roste poptávka po originálním a jedinečném zboží i například formou reklamních předmětů.

USB flash disky ve tvaru náramku jsou skvělým doplňkem vašeho zápěstí. USB náramky se skvěle hodí jako propagační materiál. Mají krásný design a jsou vyráběny v mnoha různých barvách. Reklamní USB disky ve tvaru náramku jsou velice nápaditým doplňkem. Další jejich výhodou je použití. Představují nejenom esteticky a vzhledově jedinečnou a originální věc, ale jsou také užitečné a dají se běžným způsobem použít jako klasický USB flash disk. Svým provedením působí decentně, ale zároveň výrazně až vyzývavě. Vyrábí se však i ve formě koženého pásku. Ten není nijak výrazný a vzhledově se hodí i na obchodní jednání a pro obchodní účely. Bude vašim hrdým partnerem každý den při firemních jednáních a při každodenním shonu.

Několik výhod v jednom
Mladší generace ocení výjimečnost USB náramku. Vyjímat se bude na vaší ruce, ať půjdete kamkoliv. Pořád můžete mít USB s sebou. Buďte osobití a ukažte svůj styl. Náramky se skvěle hodí také na koncerty, konference i na firemní večírky. Ukažte, že jdete s dobou a překvapte jedinečným USB ve formě náramku.

Chcete USB náramek využít jako reklamní předmět? V tom případě rozhodně neotálejte! Tuto novinku můžete světu ukázat jako první! Na potisk se používá technologie tamponového tisku, laserové gravírování, ražba nebo technologie digitálního tisku v barevnosti CMYK. Vyberte si barvu, styl a získáte tím nejenom reklamní předmět, ale také technologii USB disku, kterou můžete mít pořád při ruce.

Náramek skvěle oživí a doplní vaše osobní kouzlo. Každý jistě využije i jeho praktickou část a bude jej používat také jako USB disk. USB náramky se dají vyrobit i jako hodinky. Pokud byste si přáli ještě jinou formu náramku, než jste viděli v naší nabídce, pak nás můžete kontaktovat. Pokusíme se najít vhodné řešení pro každého našeho zákazníka.