SLUCHÁTKA na zakázku

Sluchátka s originálním designem? Například v designu loga vaší firmy? Upoutají pozornost a jsou skvělým propagačním materiálem. Můžete je také darovat na různé akce, veletrhy nebo zaměstnancům jako vánoční dárek. Vytvoříme jedinečný grafický návrh dle vašeho požadavku.

Sluchátka vytvořená dle vlastního návrhu je skvělý způsob, jak propagovat svou firmu. Díky tomu se vaše značka mnohokrát zviditelní. Každý, kdo je uvidí, se okamžitě zastaví, a bude si říkat, že se jedná o opravdu originální kousek. Na koncích sluchátek, tam, kde se vkládají do uší, bude logo vaší firmy, vykreslená značka nebo jiný obrázek.

Sluchátka znají a používají miliony lidí po celém světě. Není snad nikdo, kdo by ještě sluchátka nevyzkoušel. Moderní trend se neustále drží na vzestupu, a proto je tento způsob jak jedinečný a originální, tak také praktický z hlediska používání. Sluchátka využívají mladí lidé, ale také starší a možná byste se divili, ale znají je už i lidé v důchodu. Sluchátka na zakázku jsou proto skvělou volbou, jak firmu zviditelnit.

Dle vašeho vlastního návrhu realizujeme výrobu sluchátek již od 100 kusů. Stačí zaslat logo, fotografii, obrázek návrhu, značku či nám můžete pouze sdělit svou vlastní vizi, svou vlastní představu a na základě dodaných podkladů vytvoříme jedinečný a originální design sluchátek. Samozřejmostí je nejprve grafický návrh, od kterého se odvíjí další postup. Designové zpracování sluchátek je ZDARMA.

Zvýší prestiž vaší společnosti.
Jen tak někdo nemá sluchátka ve vlastním designu, nemyslíte? Nezdá se vám to jako jedinečný počin? Nechat si vytvořit na míru a dle vlastních představ sluchátka?

Sluchátka dle vlastního designu jsou originální volbou pro každou firmu. Jedná se o velice praktický dárek elegantní formou. Sluchátka se nikdy neztratí. Díky tomuto stylu zvýšíte prestiž vaší společnosti. Můžete je použít jako dárek do spotřebitelské soutěže, na propagaci, pro zaměstnance jako dárek k Vánocům a mnoho dalšího. Hodí se také jako prémiový dárek pro podporu prodeje. Můžete si je nechat vyrobit jako sponzorský předmět nebo třeba na výročí firmy.

Sluchátka mají neskutečné množství využití a hodí se pro lidi všeho věku. Zejména jej ocení mladší ročníky, a právě takové jistě potřebujete jako firma oslovit, aby si vás lidé zapamatovali.