USB LED SVĚTLO 001MSV

Pracujete denně na PC nebo notebooku, rádi si čtete na čtečce knih nebo používáte Power banku? Máte při tom málo světla? Rozsviťte si flexibilní LED světlo.

Kdo z nás by to neznal? Práce na PC ve dne i v noci, a to dokonce i na cestách do práce nebo do školy a zpět, večer nechcete rušit ostatní, ale musíte něco dodělat nebo si chcete přečíst konečně knížku, kterou máte připravenou ve čtečce knih, a takových situaci se dá jmenovat spousta.

Co mají všechny společné? Když není zrovna venku prima počasí, když je večer nebo ještě ráno venku tma, tak se vám při všech těchto činnostech bude hodit světlo.

Ale co dělat, když osvětlení nebo zásuvka jsou daleko nebo vůbec žádné?

Stačí si pořídit praktické, moderní a flexibilní USB LED SVĚTLO 001MSV.

Přenosná lampička, která je právě díky USB vhodná k notebookům, tabletům, čtečkám, iPadům nebo POWER bankám.

Díky materiálu silikon je ohebná a tím se snadno přizpůsobí aktuální potřebě nasvícení. Můžete psát, číst, dívat se na film a v každé denní i noční hodině budete mít po ruce světlo.

Funguje na principu pouhého zapojení do USB vstupu a okamžitě se rozsvítí.

Její design je velice estetický a nabízí několik barevných variant jako například černá, bílá, modrá, žlutá, fialová, červená, růžová, zelená nebo jiné barevné odstíny dle vzorníku PANTONE.

Její velikost je přizpůsobená tak, aby se vešla do tašky, baťohu, kufříku i kabelky a nezabírala zbytečně místo, tedy rozměry 17x2x1 cm.

Díky možnosti potisku tamponovému nebo CMYK můžete lampičku použít i jako reklamní nebo propagační předmět s logem vaší firmy. Budete tak zcela originální a tímto způsobem nedáte svým zaměstnancům, klientům, zákazníkům a obchodním partnerům na sebe zapomenout.

Klíčenky, pera, autíčka už jsou známé. Ale USB LED SVĚTLO 001MSV je milým překvapením. Zajisté by tato lampička neměla chybět v žádném dárkovém nebo reklamním balíčku.

Díky tomuto praktickému a modernímu řešení ušetříte čas, peníze i spoustu energie.