USB kožené

USB fash disky jsou velice žádané, a proto je můžeme skvěle využít jako reklamní předměty. USB kožené je navíc velice moderní a exkluzivní prvek. S koženým USB flash diskem si pojistíte úspěch. Jako reklamní předměty mohou propagovat vaši firmu.

Máte rádi výjimečné věci? Chcete se odlišit od ostatních? Nyní u sebe můžete mít věc, která bude představovat luxus, decentnost a zároveň stylovou eleganci. Milujete vůni kůže? Líbí se vám maličkosti vyrobené právě z tohoto jedinečného materiálu? V tom případě jste na správné adrese! Kožené USB produkty představují prvotřídní styl, kterým se nyní můžete také pochlubit. Kožený USB flash disk má své osobité kouzlo. Kůže je stále velice oblíbeným materiálem. Jen tak zřejmě z našeho světa nezmizí, řadí se totiž pořád mezi špičkové materiály, kterými oslníte nejenom v běžném životě, ale také při obchodních schůzkách a dalších jednáních.

Reklamní USB fash disky z kůže skvěle odolávají jakýmkoliv nárazům i všem otřesům. Jejich velká výhoda, pro kterou si je ještě více oblíbíte. Nevadí jim ani náročnější zacházení, a proto jsou vhodnou volbou pro každého, kdo chce oslnit všechny přítomné elegancí a luxusním stylem, ale zároveň také pracuje v náročnějším prostředí, které znamená pro USB disk otřesy a nárazy.

Stylové a elegantní
Kůže se řadí mezi velice elegantní doplňky. Kožené reklamní USB flash disky můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Vyznačují se svou exkluzivitou a vznešeností. Všichni moc dobře víme, že kožené USB je zkrátka daleko noblesnější než jakékoliv jiný produkt. Kožené USB je proto stylovým doplňkem nejenom do kapsy, ale také ke klíčům, i k mobilnímu telefonu. Ukažte, že máte styl! Navíc se tyto produkty skvěle hodí pro reklamní účely, když chcete překvapit něčím výjimečným a kvalitním.

Chcete si zajistit prestiž? V tom případě zvolte kožené USB fash disky, které jsou bezprostřední a mají elegantní nádech. Na potisk se používá technologie tamponového tisku nebo bezbarvá ražba. Můžeme také použít technologii laserového gravírování, a to v případě, že se bude jednat o reklamní USB flash disky vyráběné na bázi kůže i kovu. Na koženou část se může aplikovat potisk nebo ražba. Vybírat si můžete hned z několika odlišných stylů. Kůže se dá tvarovat do různých rozměrů i zajímavých obrázků.

K disku se dá zabudovat třeba i kompas. Kožené USB je samo o sobě velice atraktivní, ale můžeme jej obohatit o vaše logo či název firmy. V případě, že USB budete využívat k reklamním účelům a k propagaci je logo či název firmy samozřejmostí. Navrhnout si můžete i vlastní produkt. Čekáme na vaši další výzvu. V případě, že jste se nechali pouze inspirovat našimi produkty a chtěli byste vlastní návrh, pak neváhejte a kontaktujte nás.