Masturbace a USB kabel?

Jak tyto dvě záležitosti, jde nebo spíš nejde spojit dohromady, se přesvědčil na vlastní kůži, respektive na vlastních intimních místech, nadržený muž z Číny.

Svoje v tom zajisté sehrál i alkohol a v té chvíli nešťastná touha zkrátit si chvíli masturbací.

Opilého muže nenapadlo nic jiného než hledat na internetu informace, jak uspokojit svoje sexuální touhy, když je právě bez ženy. Našel toho určitě spoustu, ale žádné nové pokusy jej nedokázali uspokojit natolik, aby nepřestal vymýšlet dál.

A komu není rady, tomu není pomoci. Nakonec se rozhodl, že si pohraje s obyčejným a nevinným USB kabelem. Hraní však pořád nestačilo, a tak jej napadlo vyzkoušet opravdu mistrovský kousek. Zvolenou pomůcku pro momentální erotické hrátky si strčil rovnou do penisu.

Zda mu to přineslo toužené uspokojení je už pouze jeho tajemstvím. Každopádně skončil v rukou lékařů, které nakonec sám vyhledal. Vytáhnout předmět z jeho penisu nebylo vůbec jednoduché. A navíc byl celý proces hodně bolestivý.

Strčit si do své mužské chlouby 20 centimetrů něčeho nakonec nebude asi nic příjemného. Následky budou vynalézavého Číňana provázet už do konce života, protože si svým počínáním poškodil močovou trubici. Předmět se nakonec lékařům povedlo vytáhnout, ale pomocí rozstřižení na tři části. Pokaždé, když mladý muž navštíví sociální zařízení pro malou potřebu, připomene se mu jeho opravdu nadlidský sexuální výkon.

A jaké ponaučení z toho všeho vyplývá? Když chytnete do rukou USB kabel, použijte jej raději například jako nezbytné příslušenství pro Power banky nebo jiné zařízení, pro které je určený.

V alkoholovém opojení a v nevyřáděném stavu jsou muži zřejmě schopni i nemožného. Z příběhu je jasné, že se to někdy nevyplácí a je lepší uspokojit se běžným a méně bolestivým způsobem.