USB flash disk ve vlastním designu … buďte originální

Chcete, aby se k Vám klienti a zákazníci rádi vraceli? Jděte na to jednoduše: poskytněte jim ty nejlepší služby a zároveň se postarejte o to, aby na Vás jen tak nezapomněli. Na to první jste sice sami, ale s tím druhým Vám pomůžeme my a Váš nový USB flash disk ve vlastním designu.

Vizitky, samolepky, tužky, bločky, papírové diáře. Co mají společného? Kromě toho, že jich je dnes všude plno, tak i stejný konec – téměř všechny končí v koši, v lepším případě zapomenuté v nejspodnější přihrádce pracovního stolu.

A není se čemu divit. Firmy nás dnes doslova zahlcují dárkovými a reklamními předměty a jako by při tom nikoho nenapadlo, zda vůbec všechny ty nefunkční propisky a zbytečné papírové diáře někdo skutečně používá.

Vy a Vaše firma podobnou chybu dělat nemusíte. Stačí se držet tří základních bodů: buďte užiteční, buďte originální a nedovolte, aby na Vás Vaši klienti a zákazníci zapomněli.

USB flash disk ve vlastním designu: funkčnost i originalita
Takzvané „flešky“ bez přehánění patří mezi jeden z nejužitečnějších vynálezů moderní doby. Jsou malým, ale významným doplňkem, který nám ulehčuje život v novodobém světě moderních technologií. A používá je téměř každý.

Přestaňte tedy své klienty zásobovat zbytečnými reklamními předměty a nechte si od nás na zakázku vyrobit USB flash disk ve vlastním designu. Nejenže se odlišíte od konkurence, ale zároveň si můžete být jistí, že své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance opravdu potěšíte.

Výrobu USB flash disků na zakázku realizujeme již od 100 kusů s kapacitu od 128MB – 128GB. USB flash disky se mohou doplnit o příslušenství jako je karabina, řetízek nebo klíčenka. USB flash disky dodáme včetně dárkového balení. Na krabičky je možné aplikovat logo. Všechny možnosti balení a příslušenství najdete v katalogové nabídce USB21.cz.

Co všechno tedy musíte udělat pro to, abyste svým zákazníkům a partnerům místo zbytečných tužek mohli rozdávat USB flash disk ve vlastním designu? Jednoduše nám napište, jakou máte o jeho podobě představu, počkejte na náš konkrétní návrh a následné zpracování – a pak už jen rozdávejte radost společně se svým brandem všem svým důležitým zákazníkům i obchodním partnerům.