Blíží se léto, nezapomeňte se osvěžit pomocí USB větráčku.

Máte obavy z horkého letního počasí? Nechcete být u počítače doma nebo v práci zpocení a chcete tomu zabránit? Pořiďte si USB větráčky.

Léto nemusí být pro každého oblíbeným ročním obdobím. Hlavně ne v čase, který trávíte v práci, díváte se do počítače, klimatizace nefunguje a vy se doslova potíte. To samé prožíváte doma a pobytu u počítače se raději vyhýbáte.

Doma to ještě zvládnete, ale v práci pracovat musíte, jestli chcete nebo ne. A neomlouvá se ani horké letní počasí.

Na takovou situaci však můžete již předem vyzrát. Stačí si pořídit roztomilé a praktické mini USB větráčky.

Jen si to představte: Venku svítí slunce, modrá obloha, teplota 35 °C, klimatizace uvnitř nefunguje nebo žádná není a vy musíte pracovat. V tu chvíli však vytahujete z baťohu nebo z kabelky malého pomocníka, kterého jednoduše zapojíte do USB portu počítače a nastavíte si jej na tvář, ruce nebo ze stran. Dostatečný proud vzduchu vás příjemně osvěží, zchladí a vzhledem k tomu, že nejde o maxi větrák, tak si neuženete bolest hlavy ani angínu.

Vaši kolegové budou jen nevěřícně koukat a tiše závidět. A věřte tomu, že minimálně dva nebo tři z nich se vás přijdou zeptat, kde jste si tuto praktickou věcičku pořídili. V tu chvíli již máte vymyšlený skvělý dárek pro svoje milované kolegy.

A pokud jste přímo zaměstnavatel, tak neváhejte vaše zaměstnance potěšit a zpříjemnit jim pracovní dobu v horkých letních dnech.

Nakonec se jedná i o vhodné řešení reklamního dárku vaší firmy, který můžete vesele rozdávat svým zákazníkům i obchodním partnerům. Věřte, že tímto potěšíte více než třeba prázdnou igelitovou taškou s logem vaší firmy.

Na výběr není pouze jedna varianta, ale hned několik. Různé tvary i barvy snadno přizpůsobíte vašemu pracovnímu stolu i prostředí. Každý z nich může obsahovat zajímavý potisk i přímo logo vaší firmy.

Takže co dodat na závěr? „Blíží se léto, nezapomeňte se osvěžit pomocí USB větráčku.“