USB dřevěné, bambusové

Hledáte netradiční reklamní a propagační předměty pro vaši firmu? Chystáte zajímavé balíčky pro zaměstnance a zákazníky? Co takhle dřevěný flash disk?

Každý zákazník, klient nebo zaměstnanec si zaslouží nějakou odměnu. A nejen finanční nebo sladkou, ale také formou zajímavých pozorností. Takových, které často slouží i jako reklamní a propagační materiál, protože na nich svítí logo firmy.

Máte také v plánu vymyslet vhodné a zajímavé předměty na jakoukoliv příležitost firemní nebo i pro osobní využití?

Stále víc se těší velké oblibě USB flash disky. Jsou praktické a dokážou udělat radost, protože flash disků nikdy není dost. Možná právě teď si někdo z vašich zákazníků, obchodních partnerů, klientů nebo zaměstnanců potřebuje nahrát někam svoji práci, prezentaci nebo ve svém soukromí přenést fotografie, videa či přehrát film, hudbu. A v šuplíku chybí právě flash disk.

Takže praktický nápad jako je flash disk již máte. Ale co design? Nechtělo by to něco originálního, jedinečného a zcela nepoznaného?

Tak co třeba USB dřevěné, bambusové?

Ano. I takový flash disk můžete mít právě vy. Zcela netradiční, který splní praktickou část svého účelu, ale nezklame ani po stránce dizajnové.

Můžete si vybrat z různých odstínů dřeva, ale také z různých tvarů. Takže nejen USB flash disk v klasickém provedení, ale například v provedení tužky, kolíčku na prádlo, hracích kostek a mnohých dalších dizajnových nápadů, o kterých se vám ani nezdálo.

USB dřevěné, bambusové nabízejí jedinečný formát možností flash disků, který zaujme na první pohled a je vhodným řešením pro pracovní i osobní účely. Skvěle vynikne v dárkových balíčkách a posune vás o několik kroků napřed před konkurencí.

Z praktické části plní i možnosti výběru kapacity od 128 MB až po 64 GB. Díky tamponovému potisku, laserovému gravírování nebo CMYK můžete flash disky označit logem, sloganem, jménem, jednoduše vším dle vašich konkrétních představ.

Dokonalá možnost překvapení, prezentace a cesta k úspěchu.