PC AQUA myš

Máte rádi neobvyklé předměty pro denní využití? Chcete udělat radost sobě či ostatním nebo vymyslet vhodné odměny či propagaci firmy? Potom vás zajisté zaujme jedinečná a roztomilá PC AQUA myš, která vás dostane svým designem.

Pracujete s PC a doplňky k tomuto zařízení jsou pro vás prioritou? Chcete sebe či přímo firmu prezentovat i v tomto směru a být jedineční? Tak se podívejte na PC AQUA myš.

Práce s počítačem je v dnešní době každodenní činností téměř u každého z nás a je jedno, jestli doma, v práci či ve vlastní firmě. Jednoduše bez PC to už nejde, a proto každý k této činnosti vyhledává nejen dokonalé zařízení, ale také doplňky, které zvyšují komfort a usnadňují práci s PC.

A právě taková myš k počítači je prvkem, bez kterého se málo kdo obejde, a dokonce je používaná i k práci s notebookem, protože většina uživatelů je na ní zvyklá.

Pod tímto pojmem si proto hned představíte klasickou černou umělohmotnou myšku, která je tak akorát do ruky a jezdíte s ní na podložce, abyste tak ovládli šipku na obrazovce, která má zaměřit cíl.

Vzhledem k tomu, že každá vymoženost se zdokonaluje, tak ani tato myš už nemusí být pouze klasická, ale i zcela netradiční jako právě PC AQUA myš.

Její originalita spočívá v tom, že má úchvatný design a její vnitřek obsahuje tekutinu, ve které plave předmět. Tento předmět může být dle vašeho výběru jako například logo firmy, nějaký produkt a mnohé další nápady, které si zvolíte vy sami. Vše v 2D nebo 3D provedení, a i s možností výběru barvy pro tekutinu.

Proto je vhodná i jako prezentační či reklamní předmět, protože potěší zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance a dotyční vás při práci s ní budou mít pořád na očích.

Kromě výběru vnitřního plovoucího předmětu si můžete vybrat i různé barevné odstíny myši dle vzorníku PANTONE. PC myš je vyrobena z PVC plastu. Logo firmy či cokoliv jiného si můžete nechat přímo vytisknout na myš.

Celkové provedení je k dispozici hned v několika variantách, a sice bezdrátová na tužkové baterie, bezdrátová s nabíjením nebo klasická s kabelem.

Udělejte radost sobě i ostatním originální myší k PC a lidé si vás zapamatují.