Teplé nápoje pro studené, ale i teplé dny

Užít si pracovní den? Pro více jak 70 % z nás scifi. Zpříjemněte si pobyt v kanceláři, práci na vašem projektu, ale i relax u oblíbeného filmu s designovým a praktickým USB ohřívačem nápojů.

Zahloubat se do procházení sociálních sítí nebo hraní zajímavé hry je neuvěřitelně snadné. Nyní kvůli vaší zálibě už nemusí trpět vaše chuťové buňky. Nápoje, bez kterých se neobejdete, si zachovají teplotu až 60 °C klidně po celý den.

Rádi byste tekutinu vlažnější? Jednoduchým stiskem tlačítka elegantní USB ohřívač vypnete, takže vaše káva nebo čaj vychladne na příjemnou teplotu.

Po snadném zapojení přes USB k počítači si můžete vychutnat svůj nápoj. Netřeba instalace softwaru, která žere čas a místo na disku. Přitom máte jistotu, že si váš horký nápoj dopřejete u každého počítače. A navíc při nízké spotřebě elektrické energie.

Jako ajťáci víme, že USB zdířek není nikdy dost. Proto jsme tohoto šikovného pomocníka vybavili hned čtyřmi USB sloty, které lze využít ke všem operacím, co standardní konektory ve vašem zařízení.

Zapomeňte na běhání po obchodech pro nákup baterií; na náhlou „zradu“ ze strany vybité elektroniky. USB ohřívač neobsahuje články a poskytne vám tak své skvělé služby kdykoli, ale hlavně na dlouhou dobu.

Kompaktní ohřívátko s rozměry 95 x 10 x 20 mm představuje ideální dárek pro osoby pracující v delších časových úsecích u PC. Zejména tedy pro: programátory, webmastery, analytiky, kancelářské pracovníky, databázové administrátory, architekty a projektanty, stříhače videí, animátory, grafiky, průmyslové designery, copywritery nebo sudenty.

Čas strávený online tvoří čtvrtinu našeho života. Potěšte praktickým zařízením s designem na míru nejen vaše věrné zaměstnance, ale i významné obchodní partnery. Věnujte lidem, na nichž vám záleží, dárek, který budou rádi a dlouho používat. A díky vašemu vytištěnému logu si vždy vzpomenou na vaši firmu. Buďte prostě jiní.